Koľko znamienok vám odstránili na prvýkrát?

bianca225
11. dec 2020

Ahojte žienky chcela by som sa Vás opýtať dávali ste si odstraňovať znamienka ? A keď áno koľko maximálne Vám odstránili na prvý krát ? koľko ste platili ? Ja som minule na seba pozerala a nejak viac znamienok som si našla (alebo tam aj boli len som si to nevšimla )
Mali ste nejaké komplikácie a hlavne či zostali veľké jazvy ...v poslednom čase ma to veľmi trápi ale na chrbte ich mám viac a sú väčšie zase nechcem mať potom jazvy po celom chrbte ... dajú sa odstrániť aj laserom? Myslím hlavne tie ploché
Ďakujem ❤️❤️❤️

nika82
11. dec 2020

na odporucanie koznej mi odstranoval chirurg 3 ks naraz za kazde som platila 10e cize 30e

bianca225
autor
11. dec 2020

@nika82 ďakujem chcem sa opýtať bolelo? Jazvy ostali veľké ?

silvia1996
11. dec 2020

Dobrý večer. Mne chirurg na jedno posedenie odstraňoval dve znamienka. Nebolelo to vôbec, lokálne to umŕtvil, jedno z nich ale malo hlboký korienok, preto ranu veľmi dlho zašíval a na konci som už trochu bolesť cítila a ostali mi tri stehy. Každopádne, ako som počula, nestáva sa to často. Po druhom znamienku mám len malinkú jazvičku, takmer ju nevidno. Stačí sa len uvoľniť a nebyť v strese pred zákrokom 🙂

cimage
11. dec 2020

ja som si dala na jar odstranit 2 znamienka, 1 na cele odstavajuce a 1 velke na ramene. Robila mi to kozna laserom. Mala som sa vyhybat slnku, ale zahojilo sa to pekne. Neostali ziadne jazvy. Na rameno mi dala aj injekciu, lebo bolo vacsie, ale bolo to take stipkanie, nie velka bolest. Plati sa u nej 40e za prve znamienko a kazde dalsie 20e. Ja mam tiez vela znamienok, ale tieto 2 mne osobne najviac vadili. Treba zistit u svojej koznej, lebo vsade sa plati inac. Nepotrebovala som papier od obvodneho lekara, len som sa priamo u nej objednala.

ivka21
11. dec 2020

Ja som si dala laserom aj keď kožná odporúčala chirurgický ale mala som to na tvári. V ruzomberku. A platila som 60 e za 2 aj s vyšetrením. Jazvy mi neostali a rýchlo sa to zahojilo

bianca225
autor
11. dec 2020

@ivka21 ženy potešili ste ma ani neviete ako 😂🔫

bianca225
autor
11. dec 2020

@cimage ❤️Ďakujem

cimage
11. dec 2020

@bianca225 mne to trvalo asi 3roky kym sa dokopala k tomu

nika82
11. dec 2020

@bianca225 jazvy si nevidím lebo to bolo na hlave a chrbte, ale jednu mám z ruky

bianca225
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bianca225
autor
12. dec 2020

@silvia1996 nooo ja budem mat tiež tento problém ja Sa bojím keď mi krv idu brať 😂😂 a na chrbte mám take veľké znamienka z hlbokým kotienkom si myslim

bianca225
autor
12. dec 2020

@nika82 ona to ma tak dobre urobene že až neviem či je to reálne

kittykat22
12. dec 2020

@bianca225 na odstranovanie si radsej vyber kliniku estetickej mediciny, nie beznu nemocnicu. Tam dbaju na to aby si dobre vypadala. V nemocnici zachranuju zivoty a tak k tomu aj pristupuju. Nie ze by sa nesnazili spravit peknu pracu, ale maju toho vela, nemozu sa piplat s detailom. Na klinike est. med. odstranovanie znamienok moze robit len atestovany lekar. Najskor znamienka skontroluje, a potom urci ci znamienko odstrani laserom alebo skalpelom, alebo vobec. Zalezi aj kde je umiestnene - vizualne, alebo ci je to pohybliva cast tela. Blbo sa napriklad hoji chrbat - pretoze ako sa stale hybes, tak je lepsie tam robit laser ako rezat - pretoze sa otvaraju jazvy. Na 1x si nechaj vybrat max 5 znamienok. Ja som mala 5 na jedno sedenie a na poslednom som necitila anesteziu, citila som ako mi ho obrezava. Lekarka povedala, ze ked mas viac malych miest na tele, potom uz lokalna anestezia tak dobre nefunguje. Jazvy sa robia poda toho aku mas pokozku. Ak sa ti hoji dobre tak to nebude vobec vidiet po roku. Ak mas problemy s hojenim, tak moze ostat jazva. Niektore znamienka sa mozu vratit na to iste miesto - robi sa tam potom "dopal". Musis ist este raz, aby to zase odstranili. Nie je to zlou pracou, ale znamienka to niekedy zvyknu robit. Ja mam odstranenych 20+ 😁 ako zo zdrav. tak z estetickeho hladiska.

bianca225
autor
12. dec 2020

@kittykat22 ďakujem krásne ❤️❤️❤️

cimage
21. dec 2020

@bianca225 ja som na ramene tiez mala velke znamienko, to mi umrtvila injekciiu a nic som necitila.

nikolet29
15. máj 2024

@nika82 ako staru máte túto jazvu na fotke?