Koľko tekutín prijímate denne?

danuta1414
2. jún 2016

Ahojte, ja to neviem presne, ale hovoria mi, že pijem veľmi málo. Polievku obyčajne nejem, pijem iba vodu a občas kávu. Vraj niektorí vypijú aj 3 litre denne. Ako často musia potom chodiť na WC na malú, neviem si predstaviť.

tyelde
2. jún 2016

Ja tie 3 litre dám s prehľadom, ak je teplo aj viac, a chodím na wc menej ako ľudia čo pijú menej, to len keď piješ nárazovo tak to cez teba preletí bez efektu x)

lasina
2. jún 2016

Ja cca 2 litre,a minule som si veru robila čiarky,ze koľko krát idem na malú.Od rana 6 do večera 22 to bolo 11 krát a v noci raz.Ale ja chodím často,aj keď moc nepijem.Ale piť treba,bez ohľadu na to,ci chodis na wc,alebi nie.Voda je dôležitá.

lasina
2. jún 2016

A káva sa nepočíta,ta predsa odôvodňuje.

lasina
2. jún 2016

Odvodnuje.

tobnuf
2. jún 2016

Ano kava odvodnuje.. ja vypijem tak .. ako kedy cca ten 1liter vzdy .. aj podla toho ci je teplo a tak. Na wc chodim velmi ale naozaj velmi casto.. cez noc vzdy ked sa zobudim .. mam male babatko budim sa aj 10x v noci 😂 ale vysetrenia mam OK tak neviem preco tak casto

keena
2. jún 2016

Cca 3l. Kavu nepijem. Iba vodu.

evelynm
2. jún 2016

2,5-3l. Prijimat tekutiny je velm dolezite. A odporuca sa dve tretiny vypit doobeda, jednu tretinu poobede. Na malu chodis tak ci tak 🙂 , ak pijes viac tekutin, tak ides mozno 2-3x navyse.