Koľko sa čaká na vyšetrenie v Ľubochni?

dm2
25. nov 2014

Ahojte. Chcem sa opýtať všetkých ktoré ste boli na vyšetrení v Národnom endokrinologickom ústave v Ľubochni, koľko asi trvá čakacia doba.
Plánujem tam objednať priateľa a dnes som sa tam nemohla dovolať, skúsim zajtra, len by ma zaujímalo či je šanca, že nás vezmú ešte v decembri alebo až po novom roku.

Dakujem 🙂

d_anica
25. nov 2014

@dm2 Ahoj 🙂 V decembri asi ťažko. Ja som sa objednávala v októbri a objednali ma na marec, takže by som skôr rátala s termínom apríl/máj.

maznacik007
25. nov 2014

@dm2 na prvo vysetrenie sa caka niekolko mesiacov 3-6 mesiacov, ale vedia ta objednat aj skor ak je to potrebne ako konzultacia a odosiela ta tvoj endokrinolog a tvoje nalezy to vyzaduju ... ale to uz musis konzultovat s nim ... so svojim endokrinologom

bez vymenneho listka ta tam nevezmu ...

ja som tam bola so synom na vysetreni kvoli poruche rastu cakali sme tri mesiace na vysetrenie, dcera ma problem so stitkou berie lieky atd... a ked sa nieco nezdalo jej endokrinologicke .. volala tam a mali sme termin do tyzdna aj ked sme sa nakoniec rozhodli pre endokrinolga na Heydukovej, lebo to mame blizsie...

dm2
autor
25. nov 2014

@d_anica
@maznacik007 dakujem vam dievčata 🙂

no tak uvidim čo mi zajtra povedia, neda sa objednať aj nejako prednostne?

v podstate ide o to že vymenny listok nemame, ale bol na vysetreni u urologa kvoli zlemu spg, bral mu hormony a boli zle vysledky a minuly tyzden som pisala mail jednej pani doktorke z lubochne a napisala že sa môže objednať aj k nim do ambulancie...

maznacik007
25. nov 2014

@dm2 tak mu vymenny listok napise jeho obvodak na zaklade spravy od urologa... toto si fakt over lebo ja viem tak ze bez neho ta nevezmu ....
ale moze ho napisat aj obvodak ...

my sme tu pri BA tak pre nas je to daleko ale od vas to az tak daleko neni ... ja by som mozno skusila najst aj ineho endokrinologa... aby siel na vysetrenie skor.

prednostne sa objednat neda....

mihula
25. nov 2014

@dm2 ja som vymenny listok nemala,bola som v lete a objednavala som švagra a čakal 4 mesiace

bubik18
15. dec 2018

@maznacik007 dobry vecer.smiem sa spytat.
Asi mame nieco podobne s tym rastom u dcerky.co vam ake vysetrenia robili.aj pomohli