Koľko kg sa dá pribrať za mesiac?

4. aug 2022

Ahojte ako rýchlo ste pribrali na váhe chcem pribrať pár kíl koľko za mesiac sa dá pribrať?

simonapdb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janetinka27
4. aug 2022

ahoj, chudnut a aj priberat clovek musi spravnym sposobom, inak si mozes zdravotne poskodit. mozno potrebujes nabrat svalovu hmotu, neviem, nepises viac o sebe.

autor
4. aug 2022

Úprimne som veľmi chudá nemám ani 40kg všetky vyšetrenia sú dobré len neviem pribrať už som zúfalá o týždeň mam 26 rokov a ja ani 40kg nemám 😭😭😭😭 meriam cc 153 ja už neviem čo mám robiť

janetinka27
4. aug 2022

si este mladucka. vekom iste priberies. chapem, ze sa pre to trapis. skus si pomoct oblecenim, ktore ti doda objem. aj ked si zrejme pekna zena, len o tom nevies

dominika7990
4. aug 2022

Zmieriť sa s tým ako vyzeráš. Ja mám zas cely život 46-47 kg pri 164cm. Veci nosím xs. Mne sa to ani po deťoch dvoch nezmenilo. Jednoducho som sa zmierila sama so sebou a s tým ako vyzerám 🤷‍♀️

qwer2019
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
qwer2019
4. aug 2022

@dominika7990 Mam 161cm. Pred deťmi váha 52-55kg. Sportovala som. Postava, ako ,,lusk". Dnes mám 2 malé deti, trvalo mi po pôrodnom schudnutí trocha pribrať. Dala som to po pomali 2 rokoch na 47kg.. teraz mam zase 45kg a behám ako blbec tiež po lekároch a okrem tetánie, mi zatiaľ na nič iné neprišli. Pred pol rokom, krvné testy v poriadku... viem, ako ti je... celé zle toto...

cookiecook
5. aug 2022

@autorka Ahoj, ja mám 14 rokov, 164 CM a 38,5 kg. Tiež som zdravá a neviem pribrať. Neviem si poriadne ani kúpiť nič na seba. Mám dlhé nohy takže nohavice mi nesedia takmer žiadne 🙃. Ale keďže som zdravotne v poriadku, musím sa s tým zmieriť.

laura164
5. aug 2022

Hlavne zdravé priberanie, kúp si dobre probiotiká, silové cvičenie každý druhý den, zdravá strava, pobehaj doktorov, daj si urobiť vyšetrenia z krvi, aj zo stolice - kalprotektin, aby si vedela že si zdravotne ok. Môžeš mať aj helicobactera, ten spôsobuje chudnutie a človek nemôže pribrať, sú aj samotesty zo stolice

nerya
5. aug 2022

Nutridrink, ale ináč ja nemám problém pribrať aj 10 kíl za mesiac 🤷 ale mam. Kolegyňu, tiež ma okolo 45 kg a ta ma problém kilo za pol roka, takže toto je vysoko individuálne