Koľko kg nadbytočnej kože vám zobrali pri abdominoplastike?

lenvam
3. sep 2021

Prosím vás tie čo ste podstúpili,koľko kg nadbytočnej kože vám zobrali?chcem vedieť koľko mi ešte treba schudnúť aby som mala po zákroku moju normálnu váhu.dakujem kľudne píšte súkromnú správu

77luccy77
3. sep 2021

@lenvam ahoj ja sa len chystam uz mas vybratu kliniku??

mikuka
3. sep 2021

mne odrezali 700g

lenvam
autor
3. sep 2021

@77luccy77 áno ja som už bola pred rokom na konzultácii len mi objavili pruh tak som najskôr ten potrebovala zopetovat.ked nájdem papiere napíšem 😂vo zvolene sídli,tu na MK som ho našla

lenvam
autor
3. sep 2021

@mikuka tak to musím ešte riadne chudnúť 😂

mikuka
3. sep 2021

@lenvam no ja som mala 59kg a 165cm... A preco si si dávala najprv zoperovať pruh? Ja som mala diastazu a pupočny pruh a vďaka tomu pruhu mi to poisťovňa preplatila, len odstrá.. om bola v Šaci...

mikuka
3. sep 2021

@lenvam nedodpísala som... Len odstránenie nadbytočnej kože poisťovňa ne prepláca, ale ja som bola v Šaci a tam mi to urobil k tomu pruhu... Dúfam, že som to zrozumiteľne napísala 🤣

lenvam
autor
4. sep 2021

@mikuka mne povedal že najmenej pol roka po operácii pruhu je dobré robiť plastiku aj keď ideálne je počkať aspoň rok.tak mi to bolo vysvetlené.no ja mám teraz 75kg a 175cm ešte aspoň 10kg dole mi treba,síce je to teraz moja vychodzia váha v tehotenstve ale to som bola pribrata lebo pol roka som bola doma 🙈ale zas o 9menej ako keď som bola na konzultácii 🙆.som myslela že to je väčšia váha ako napr pri úprave poprsia 😔