Koľko dní od požitia drog ukáže test ich prítomnosť?

23. máj 2021

Téma je anonymná, keďže to nechcem verejne riešiť. Mám podozrenie, že muž vzal drogy. Necelé 3r dozadu som sa prvýkrát dozvedela, že užil, priznal sa až o pár mesiacov, lebo nastala situácia, kedy sa priznať musel (predtým mi 2x klamal, že nie) Teraz si spájam psychicky náročné obdobie, ľudí akých som teraz spozorovala v jeho prítomnosti aj stav a myslím, že užil znova. Mal náročné obdobie, málo spal a dokázal veľa fungovať dlhodobo. Podniká, prácu preto nemám pod dohľadom, myslím tým či ju zanedbáva, chodiť do práce chodil, keď bolo domov niečo treba priniesť priniesol, keď bolo v práci toho veľa makal od rána do večera. Nevnímam nejaké zanedbávanie povinností, ale doma bol minimálne, mal toho veľa. Nechcem príliš zachádzať do detailov, v skratke prišiel deň, ktorý mi pripomenul stavy spred 3r, kedy bolo obdobie kedy mal drogy užívať, tzv "dojazd" dnes vybuchol keď som odpovedala štýlom, že z čoho mu môže byť zle. Zajtra chcem ísť kúpiť test a chcem aby sa otestoval. Ale nemám úplne jasno v tých stavoch. Ak by bol dnes "dojazd" znamená, že drogy užil včera? alebo mohol už aj pár dní spätne? A ak je dnes dojazd, zajtra by ho test mal zachytiť?
Ak ste niekto žili s partnerom, ktorý užíval pervitín ako sa správal?

lindous
23. máj 2021

Pervitín je pri jednorázovom resp. veľmi príležitostnom užívaní detekovateľný v moči 3-4 dni, pri pravidelnom užívaní sa hovorí, že až 5-6 dní

cariad
23. máj 2021

Osobné skúsenosti nemám.
Tieto výsledky som našla na internete. Dojazd asi myslíte útlm (nastáva po 10-12 hodinách od posledného požitia). Moč: Test z moču sa dá zistiť od 1-4 dní od požitia, ak sa požíva pravidelne alebo vo veľkých množstvách, zistenie aj 7 dní.
Krv: dá sa z krvy zistiť najrýchlejšie do 1-3 dni.
Sliny: 1-4 dni od požitia. 🍀

rebekamarcusko
23. máj 2021

Dojazd ma napr.ze v noci nespi a rano mu uz je zle. Bud si da dalsiu davku alebo mu je cely den neprijemne,zle od zaludka,zimnica,unava.... alebomoze prist dojazd aj kludne ked sa vyspi. Len ja to volam piko spanok. Kazdy chvilu sa budi, a su to skor take mikrospanky.ak chces viac info,napis mi sukrommu spravu. Bohuzial som mala skusenosti s tymto svinstvom

rebekamarcusko
23. máj 2021

Ak mal dojazd,tak to uzil den pred tym dojazdom,ak to neuziva pravidelne,vtedy ten dojazd nastava skor a musi sa dotycny dopovat castejsie. Tak ak si dal predvcerom,vcera mal dojazd,zajtra to tam moze mat...

autor
23. máj 2021

@rebekamarcusko ďakujem, presne tieto stavy má dnes, v noci bol preč prišiel a zas odišiel, hore bol asi do 4-5tej čo viem. Potom zaspal o pár hodín už hore a hodinu nato mu už bolo zle, doteraz spí no každú chvíľu je hore a "umiera" že mu je zle, zle od žalúdka, zvracal, sucho v ústach a raz mu je zima potom horko. Presne tieto stavy boli 3r dozadu kedy som ale netušila že toto sú stavy z drog, takže som si to teraz hneď spojila. Akurát som nevedela kedy príde dojazd, nebola som si istá či hneď na ďalší deň, alebo až po pár dňoch. Tak zajtra chcem ísť kúpiť test nech urobí

autor
23. máj 2021

@rebekamarcusko chce si dať nejaké lieky, hrá to že nevie od čoho mu je zle, stále otázky z čoho mu je a čo to je. Tak neviem, myslíš že môžu nejake lieky skreslit výsledky? Nechcem aby si niečo dal, ešte nevie, že zajtra budem chcieť aby sa otestoval, ale to musím až keď nebude natom takto, lebo by teraz bolo peklo. Tak preto zajtra.

autor
23. máj 2021

@lindous
@cariad ďakujem Vám

rebekamarcusko
23. máj 2021

Neskresli ti to urcite nic. Ked sa ti ukazu pozitivne amfetaminy a metamfetamin,tak si to urcite dal a ziadne omacky okolo mu nepomozu... len bud pri cikani a davaj bacha. Pikeri su velice prechcany ludia a robia take veci,ktore normalneho cloveka nenapadnu

vika12341234
23. máj 2021

Ak užil pervitín, vsimaj si či je, Môže to viesť aj k väčšiemu úbytku váhy, vsimni si zreničky, ak to užil bude mať roztiahnuté zreničky, človeka vie v takej situácii rozčúliť aj banalita, ďalej častokrát má ten človek problém aj s bruchom (sťažuje sa že má kŕče a boli ho brucho) skús mu pozrieť stav účtu a či nemá väčší účet na telefóne (častokrát pervitin sa spája s automatmi), ďalej skús sa pozrieť na tvár či nevyzerá zničený nevyspaty, viem je to ťažšie si to všimnúť ak s tým nemáš skúsenosť ale ak si začneš všímať tieto signály dá sa to zistiť (vlastná skúsenosť) a test na drogy ti ukáže aj po 3dni len ide i to že ten človek bude musieť ocikat ten test a to ho musis prinútiť

autor
23. máj 2021

@rebekamarcusko áno určite budem pri ňom ak pristupi na test, ak nie tak mi viac netreba. Nevravím že berie dlhšie, ale pred 3r som povedala, že cez to skúsime prejsť, urobili sme veľké zmeny, odišli pomerne ďaleko a vie, že viac x toto nebudem tolerovať. A celý dnešný deň je presne taký, ako dni vtedy, aj by som ti napísala súkromne ale registrujem ťa na koniku, aj ja sama som tu už dlhšie, tak zatiaľ nemám odvahu ukázať sa, že to aktuálne riešim 😔

rebekamarcusko
23. máj 2021

Jasne chapem,ak by si sa o tom chcela porozpravat,nie je problem, rada poradim.

autor
23. máj 2021

@vika12341234 ďakujem toto všetko som sa dočítala a celkové obdobie je náročné že unavený zničený strhaný má byť z čoho, dlhodobo fungoval od rána do večera,, k účtu prístup nemám hry cez mobil hrá v podstate odkedy sme spolu či platené alebo nie to teraz nezistím, jest beriem že nechce keď mu je zle od žalúdka je to normálna vec aj keby nešlo o užitie drog, zreničky neviem ci rozoznam skúsim sa zahľadieť ale to si hneď všimne a bude krik zase, dnes je syn doma takže to moc hrotiť nechcem. Istota bude zajtra test kym bude dieťa v škole . Buď ho urobí alebo nie, ak nechce viem prečo. Tak tam to hasne a moc ďakujem za rady

autor
23. máj 2021

Baby ešte otázočka. Ak by si dal aj dnes, tak zajtra ho test zachyti?

autor
23. máj 2021

Celý deň tu skapína ako mu je zle, ale keď mu zavolajú tí známi na ktorých som narážala, tak sa obliekol a išiel. Ach. Som zvedavá, keď sa vráti či mu niečo bude, alebo nie. Ak su dá tak by zase nemal pôsobiť ok a tak že mu nič nieje však? Keby som aspoň ja nebola tá pi** na ktorú tu takto reaguje ak poviem nejakú nenápadnú narážaku, že z čoho asi má tie stavy

rebekamarcusko
23. máj 2021

Jasne este lepsie

deti95060810
23. máj 2021

vieš, ja takéto stavy mávam aj z vyčerpanosti.... Keď sa nevyspím, popr. spím menej ako 4 hod/noc, je mi strašne na vracanie, všetko sa mi točí, je mi na odpadnutie, v hlave mi hučí, o jedení nemôže byť ani reč - a to mi ver že ja drogy neberiem.... 😉

vika12341234
24. máj 2021

@deti95060810 môže mať človek také stavy, a nie len z drog ale keď človeku je raz zle tak asi von nechce ísť a potrebuje si oddýchnuť ale ak berieš drogy a je ti zle a pôjdeš von a prídeš domov odpočinuty ako by sa nič nedialo ver že robia to drogy, videla som chlapca čo 3dni nemal nič a ležal v posteli ako troška, prelezali celé tri dni vyklepany a zničený

autor
24. máj 2021

@deti95060810 jasné že áno, aj preto nieje ľahké s určitosťou povedať, alenmy už máme skúsenosť akú mame, takže preto mi to hneď napadlo

autor
24. máj 2021

@vika12341234 len odbehol a vrátil sa a aj tak zle, takže včera určite nič. No kym mu je takto, nemôžem chcieť test, lebo by bol oheň na streche. Myslela som že dnes bude ok, ale nieje a netuším koľko tieto stavy trvajú, to bude pravdepodobne tiež individualne. Je to buď alebo, niesom si na sto percent istá, môže byť aj zo stresu, okolnosti nato sú, preto budem asi radšej ešte sledovať dlhodobejšie fungovanie

vika12341234
24. máj 2021

Máš signály len je ťažko prijať pravdu a dufas v to že si to len namyslas

sashka22
26. máj 2021

Na čo si prišla? Test vyšiel?

majaon
15. nov 2022

Ahoj, prosím ťa,môžem vedieť ako si nakoniec dopadla s tým podozrením na drogy u manžela?