Kolagén počas dojčenia

lucylucka
10. aug 2021

Aky kolagen sa moze brat pocas dojcenia?Ktory je ozaj ucinny a topka na trhu?Dakujem za kazde info

petamich
10. aug 2021

pripnem sa tiez ma to zaujima 🙂

zanetakovacsova
11. aug 2021

@lucylucka na každom kolagéne je napísané či sa môže alebo nemôže. Ja som mala od Plačkovej ešte pred tehu jeden kde bolo napísané že sa nesmie. Ale teraz vyrába kolagén aj pre tehotné a dojčiace matky a máte v ňom všetko čo je potrebné. 🙂

kiki68
11. aug 2021

Mozes, ale z lekarne a tam sa porad priamo s nimi, ze pre kojace mamy. Mam tiez z lekarne.

shallimar
11. aug 2021

Ja som našla pre tehotné alebo dojčiace ženy len dva colafit a inca.

szpj
11. aug 2021

@lucylucka ja používam od veniry. Je vhodný pre dojčiace aj tehotné ženy

uhgara
30. aug 2021

tak ono pri vsetkom je asi dobre sa poradit s lekarom alebo max. s lekarnikom, kedze je toho tolko na trhu je obtiaznejsie si vybrat co funguje aj pre zienky v inom stave 🙂 napriklad mne osobne vyhovuje kolagen od Zeen, posobi povedala by som komplexne na vsetkych frontoch a co sa tyka uzivania v tehotenstve, oni nemaju uvedene, ze by sa nesmel pouzivat, a co viem tak ho uzivaju aj tehotne zeny 🙂 iba je teda dobre sa pred tym poradit s lekarom.

gabriela303
3. mar 2022

Ja som užívala Inca colagen a dosť som zneho pribrala 😏 pritom som bola stále v pohybe, dlhé prechádzky s kočíkom len vkuse som mala chuť niečo vyžierat a po čase som našla ako jedna baba písala to samé, že v kuse ma chuť len jest a jest . Teraz som si kúpila collalloc od Dr. Maxa a užívam pred spaním 😀 zatiaľ nevyjedam v noci chladničku 😄