Kolagén na suché a lámavé vlasy?

sima789
20. feb 2019

ahojte , ake mate skusenosti s kolagenom. Poslednu dobu mam suche lamave vlasy. Viditelne vrasky na cele 😓 tazko sa mi hoji plet po akne. Pomohlo? Rsp. Pomohlo vam to aj na svaly? Kolena? Na cokolvek ine? Dakujem pekne 😉

prettiness
20. feb 2019

@sima789 ja som brala kolagen vyslovene na kosti a chrupavky lebo ma velmi boleli, luskali a mam malo maziva v bedrovom klbe a clenku... brala som dlhodobo colafit a velmi mi to pomohlo, na ostatne veci ale neviem ako posobi nesledovala som...

damiana2222
20. feb 2019

Ja beriem..kolagén..hydrolizovany morský..žiadne kapsule...musím povedať že cca po mesiaci užívania..je moja pleť taká viac hydratovaná a okolie očí mám vypnutejsie...

savoya
21. feb 2019

Ja pijem kolagenovy prasok uz 6 den a dnes uz badám vysledky.Plet je sviezejsia krajsia a vrasky su skoro vobec neni viditelne.

sima789
autor
21. feb 2019

@savoya Dakujem 😍 Vyskusam . Mam 27 a dost viditelne vrasky na cele poslednu dobu 😢

savoya
21. feb 2019

@sima789
Ja som si objednala kolagenovy prasok z nemeckeho Amazonu.Odkial bysi si chcela objednat z Rejuvenated?Len si davaj pozor na prichute.Ja som si este pred 3 rokmi objednala z Rejuvenated kolag.prasok s jahodovou prichutou a nechutilo mi to.Napinalo ma z neho ale ten z Nemecka na obrazku ma neutralnu prichut a chuti mi dobre.

cernusik
6. máj 2019

@damiana2222 prosím ťa, aký kolagen užívaš? Vdaka

damiana2222
6. máj 2019

@cernusik zo stránky mojkolagen.sk je to slovenský výrobok.

evaslavo
11. jan 2020

Máte niekto skúsenosti s colagenom s DM drogérie?