Kojím a mám hrčku na prsníku

jankajamka
2. máj 2015

Zdravím potrebujem poradiť mám 2 mesačného chlapčeka ktorého kojim no dnes som si nahmatala hrcku na prsniku je to ako keby gulicka môže to byť mliecna žľaza v takom tvare ? Strašne som sa zlakla lebo moja babka zomrela na rakovinu prsníkov čo mám robiť na koho sa obrátiť nechať to tak veľmi sa bojím ďakujem

janas17
2. máj 2015

Hlavne kľud, moze to byt samozrejme mliečna žľaza, aj ja som sa takto vystrašila ked mala dcérka asi 2-3 mesiace. Ale hned som šla k lekárovi, robili mi sono, bol to stres ale dobre to dopadlo takze v pondelok sko či lekárovi a daj si to pozriet pre svoj kľud na duši.
Neboj - teraz v tele prebieha množstvo hornonalnych zmien, bude to s najväčšou pravdepodobnosťou Ta mliečna žľaza ale radšej to nezanedbaj a daj di to overiť.
Držím palce a neboj sa.

janas17
2. máj 2015
ewelinna
2. máj 2015

Urcite neprestat dojcit 😵 , staci navstivit obv. Gynekologa, nech prsnik-hrcku posudi, prehmata...🙂 on sa vyjadri, pripadne odosle na dalsie, odborne vysetrenie 🙂

trgypadl
2. máj 2015

@jankajamka upchaty mliekovod

ohlala
2. máj 2015

@jankajamka ahoj. Tiez kojim a spravila sa mi hmatatelna cysta, tiez taka gulicka, je to dost blizko pod povrchom. Dost som panikarila, gynekolog mi dal oxytocin (ci to nie je len zadrziavanie mlieka) a poslal ma na sono, kde diagnostikovali cystu, o pol roka som bola na kontrole, cystu len sleduju. Vraj je to hormonalne a vraj aj uplne normalne (snazila som sa negooglit, nech z toho nevysilujem). Viem, ze sa bojis ale naozaj ak mas moznost, objednaj sa co najskor k lekarovi. Drzim palce aby si bola v poriadku.

pribinak
2. máj 2015

Ved si este len ukončila sestonedelie, to su všetko hormóny, určite neukončuj dojčenie, ved uvidis co ti povie mudr, je vysoko pravdepodobne, ze je to upchatý mliekovod, pri dojčení v začiatkoch to býva dost často, skús to rozmasirovat