Kiahne v 23. rokoch

sisimka178
31. júl 2016

ahojte. mam 23 a dostala som od deti kiahne. to by nebol taky problem keby som nemala strasny vysev tam dole. poradte nieco aby to tak strasne nebolelo a nepalilo. dithiaden nepomaha. uz som tri noci vobec nespala..... 😢

liz_lemon
31. júl 2016

detom sa na kiahne odporuca Tanno Hermal Lotio, je to take mlieko, skus si to kupit v lekarni, natriet, a este proti svrbeniu pomaha Fenistil kvapky, ale tie su na predpis

lulu2014
31. júl 2016

@sisimka178 zdravím .... našej dcére pomáhalo kúpanie v bazéne. v tieni aby nebola na slnku ..mala ich tiež cez leto.....všetky krémiky boli nanič. /Alebo aspoň vo vani....a potom vetrať aby bolo sucho.... /
ja viem keď ich mala ačítali sme internet - väčšinou všetci písali ani nesprchovať....ale tiež mala hrozne veľa a malinkých...bazén bolo naozaj najlepšie riešenie. A potom sme nedávali nič. A sušili sa jedna radosť.
To je naša osobná skúsenosť. Držím palce aby to rýchlo prešlo. 😉

rebroza
31. júl 2016

@sisimka178 Ahoj, nezávidím. ja som deti pri kiahňach kúpala vo vode s hypermanganom - taký fialový prášok za pár centov z lekárne, stačí malilinko, voda má byť jemne ružová. po pôrode som sa si s takým roztokom zospodu šitie oplachovala, pôsobí dezinfekčne.

lila69
1. aug 2016

@sisimka178 Ja som jednoznacne za Tanno Hermal Lotio, natierala som tym minuly rok vsetkych mojich 3 chlapov (6 rokov, 2 roky a tatinko 38 rokov) a zvladli to perfektne.

sisimka178
autor
3. aug 2016

deti som tiez kupala hypermangane a davala Tanno Hermal len som si nebola ista ci si to tam mozem dat ale kombinacia oboch pomohla velmi. dakujem za rady. 🙂

lulu2014
3. aug 2016

@sisimka178 super !!! ak je už dobre alebo aspoň lepšie. 🙂