Kérastase specifique - vlasová kúra proti padaniu vlasov

lumma
26. apr 2016

Ahojte, máte skásenosti s týmito ampulkami proti padaniu vlasov? Ak áno pomohli vám?

sili82
28. apr 2016

Ahoj, aj ja som uvažovala nad touto kúrou, nejaká baba tu raz písala, že je naozaj dobrá. Včera som na internete našla lacnejšiu alternatívu a hlavne prírodnú, Je to nejaké sérum z kozmetiky Natura Siberica. Hneď som si to objednala aj so šampónom na hustotu a aj nejakú pleťovú kozmetiku. Takže vyskúšam a potom dám vedieť, či to zabralo.

xima
17. jún 2021

Skusali ste este niekto ten kerastase?

terina25
17. jún 2021

@lumma ja som si kupila kerastese ,ale sampon na znicene vlasy. A musim povedat, ze sampon mi absolutne nesadol. Neviem ako to je s kurou na vlasy. Ale ja by som uz do tejto znacky osobne nesla

terina25
17. jún 2021
lumma
autor
17. jún 2021

Tak nakoniec aj napriek vyššej cene som kúru absolvovala a mne veľmi pomohla, po celej hlave som videla ako mi vyrastajú nové vlasy, takže môžem odporúčať

xima
17. jún 2021

@lumma super, ja som teraz zacala používať, na zaklade diagnostiky vlasov ktoru mi urobili

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xima
17. okt 2021

@vlcik1 vies co mne sa zda ze ani nie. Bola som po cca 40 dnoch znova na diagnostike, a pokozka vyzerala lepsie. Ale mňa z toho strasne svrbela hlava,a vlasy padali stále. Potom som vyskúšala Milvu, a z tej mi narastli nové vlasy. Ale je pravda ze strasne vysusovala, teraz pouzivam rusky sampon Recepty babicky agafy,a ten mi vyhovuje