Kedy vám zabrala Masticha?

16. mar 2024

Ahojte. Hľadám ženy, čo užívali mastichu na helikobaktera. Kedy vám zabrala? Ja som dobrala jedno balenie 100 kusové a neviem či kúpiť ďalšie. De odporučil robiť test až nejak o mesiac ale neviem či teraz keď nebudem užívať sa to nevráti alebo čo. Do toho mesiaca.

janinah
16. mar 2024

Užíval otec,je to 3mes.kura,jemu zabralo po 2 mes,potom musel isť do nemocnice a teda už nedokončil.Hlavne neužívať popri tom ine lieky,čo nie su dovolené a mastichu kupovať z overenej stranky.tiež užíval súčasne aj zubnu pastu s mastichou.

ciernysokol
16. mar 2024

Jedno balenie 100 ks urcite uz zabralo.mne staci aj ovela menej.dala by som prestavku a sledovala,ci nie su priznaky

autor
19. mar 2024

@ciernysokol ale berie sa to 3x2tb denne. Čiže je to na nejaké 2 týždne tak neviem, nieje to málo?

ciernysokol
20. mar 2024

Podla mna nie.a mas este priznaky,ked si to dobrala?

autor
21. mar 2024

@ciernysokol nie 🙄

ciernysokol
21. mar 2024

Tak dobre,nie?problem vyrieseny. 🙂

dominika0022
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominika0022
5. aug 2024

Ahoj, prosím ťa aké si mala príznaky helikobaktera?

autor
5. aug 2024

@dominika0022 bolesť žalúdka a mala som vyhádzané líca. Test som si urobila hlavne kvôli tej neznesiteľnej bolesti žalúdka. A dosť som mala aj vetry

dominika0022
5. aug 2024

A odvtedy máš pokoj? Nevrátilo sa to?

autor
5. aug 2024

@dominika0022 áno všetky príznaky zmizli. Robila som si znova domáci test a vyšiel negatívny. Do laboratória som na kontrolu už nebrala vzorku. Hádam je preč 🙂