Kedy vám prišiel prvý menzes po kyrete?

dudu1506
8. apr 2012

ahojte kočky.kolko po kyrete vam prisla prva mrcha?kolko trvala?ako prebiehala?

muska21
8. apr 2012

@dudu1506 presne mesiac po kyrete a prebiehala ako pred tym, nic zvlastne.

lucinocka
8. apr 2012

@dudu1506 dosla na 28. den a vyzerala normalne jak klasicka mrcha, nic specialne

maryennn1
8. apr 2012

@dudu1506 Ahoj, ja som dva týždne po kyrete a tiež na mrchu čakám, ja by som bola najradšej keby už bola tu, ale viem, že si na ňu ešte asi hodnú chvíľu počkám, hovorí sa, že normálne je keď dôjde do 6 až 8 týždňov.

dudu1506
autor
8. apr 2012

@muska21
@lucinocka
@maryennn1 vdaka za odpoved kocky,pytam sa preto,lebo mi v nemocke povedali,ze 6-8tyzdnov po zakroku,no ja som po zakroku mesiac a dnes rano ma prekvapila,tak som zvedava,ako to bude prebiehat...

maryennn1
8. apr 2012

@dudu1506 väčšina báb hovorila, že prebiehala tak ako predtým, mne v nemocke povedali, že môže byť aj silnejšia a boľavejšia, tak neviem nechám sa prekvapiť. Môžem sa opýtať v ktorom si bola týždni a ako dlho po zákroku si krvácala?

dudu1506
autor
8. apr 2012

@maryennn1 aj mna upozornovali na to,ze bude omnoho bolestivejsia ako predtym :( tak som zvedava.bola som v 14tyzdni :((((( uz na druhy den po zakroku to bolo u mna len spinenie.ty este stale krvacas?

maryennn1
8. apr 2012

@dudu1506 och to mi je ľúto ☹ , no už nie súvisle, len tak sem tam špinenie raz za dva dni, ale aj to už len máličko, dúfam, že sa to už zastaví úplne, len ja mám ešte stále dosť zväčšenú maternicu, tak doky hovoril, že ja dlhšie to môže trvať. ja už by som hrozne chcela normálny cyklus ☹ tak na úpravu pijem alchemilkový čaj.

dudu1506
autor
8. apr 2012

@maryennn1 ty si preco musela na kyret ked sa mozem opytat :( aj ja som pila alchemilku,ale asi mi nepadla dobre,tak ma naduvalo z nej,tak som to radsej nechala tak...

maryennn1
8. apr 2012

dudu1506 napísala som ti IP

sabaka
8. apr 2012

@dudu1506 ms dosla 5 a pol tyzdna po kyrete a bola mimoriadne silna - trvala asi 6 dni

dudu1506
autor
8. apr 2012

@sabaka fuh,dufam,ze sa nemusim obavat,ze u mna je to momentalne len take zaciatocne spinenie.dnes je 1DC...

sabaka
8. apr 2012

@dudu1506 obavat sa nemas coho a ak by aj ms bola o nieco silnejsia ako zvycajne je to len dobry znak - maternica sa este lepsie precisti 🙂 hlavne je, ze dosla. existuju totiz aj baby, ktore na nu museli cakat po zakroku aj vyse roka. super, 1dc!

dudu1506
autor
8. apr 2012

@sabaka zatial nemam ani bolesti ako predtym,ale tesim sa ako male dieta 🙂 a vdaka za povzbudive slova 😉

natik25
27. okt 2021

@dudu1506 mne došla po 8 týždňoch a trvala 6 dní čiže o jeden viac ako obvikle ale bola dosť bolestivá a druhá mi meškala týždeň a bola ešte viac bolestivejsia tak uvidíme čo tá tretia 🤷‍♀️