Kedy užiť Mykomax?

susedka1000
26. aug 2020

Ahoj baby.. Gyn dala pre mňa a môjho partnera mykomax lebo mávam často mykozu, vždy sa vrátila.. Tak idem skúsiť toto.. A zabudla som sa jej spýtať, že môžem si to dat keď dostanem krámy? Keďže sex nebudeme môcť pár dní mať, tak preto chcem cez MS... Bude to mať rovnaké účinky ako keď by sme si to dali iný deň.. A ako dlho ste boli bez mykozy keď ste to užili? Dúfam že budem mať pokoj minimálne na rok.. Ďakujem

simsalabim
26. aug 2020

@susedka1000 mozes. pri opkaovanych mykozach je bezne schema uzivania 1x za mesiac v prevy den menzesu. Ale ked mas akutnu infekciu, necakaj.

fokuska
26. aug 2020

@susedka1000 Mycomax su tablety, nie vaginalne cipky, takze ako by s tym mala suvisiet menstruacia? Pisu v pribalovom letaku, ze sa sa nema uzivat pocas menstruacie? Citala si ho vobec?

susedka1000
autor
26. aug 2020

@fokuska preto to chcem zjesť cez MS lebo keď dlhšie nebude styk... Čítala som leták

fokuska
26. aug 2020

@susedka1000 No ved ked si citala, tak tam nepisu, ze by si pocas menstruacie nemohla, tak kde je problem?
Okrem toho styk by ste nemali mat vobec kym sa obaja kompletne nepreliecite, inak si to budete vzdy prenasat medzi sebou.

akinom0077
26. aug 2020

@susedka1000 / tak rok nebudes mat pokoj po mykomaxe ked nezmenis aj stravu aine veci...