Kedy sa mi uľaví pri Covide-19?

faith6
28. nov 2021

Ahojte, otec bol pozitívny na kovid samozrejme sme ostali všetky v karanténe, zajtra idem na pcr test , 5 dni už fakt mi neni dobre horúčky som nemala iba vnútornú ,ale všetky príznaky ako bolesť hlavy,celého tela ale komplet aj prsty má bolia ,bolesť hrdla,hnačky, nechuť,nemam čuch, kĺby , kašeľ,zimnice mám každe 2hod , beriem všetky vitamíny, voľno dostupné lieky všetky , jesť nedokážem Max dva krát si hryznem, koľko toto bude trvať ako by som si mohla ešte uľaviť ?hlavne od zimnic a bolesti tela.

jjanulienka
28. nov 2021

Nasad si čo najskôr isoprinosine

desore
28. nov 2021

@faith6 Individualne, zalezi od imunity, veku. Kolko mas rokov?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liljana
28. nov 2021

Pockaj na vysledky pcr testu. Ak si pozitivna, zavolaj dr, predpise ti po telefone lieky, ktore si uz len vyberies v lekarni. Ak by sa to nahle velmi zhorsilo, tak smer pohotovost.

eviku777
28. nov 2021

@desore veru tak vysoko individualne. Ja ked som chora mam vysoke teploty a vsetky ostatne priznaky ako kasel atd minimalne 7-14 dni menej nikdy

sarita510
28. nov 2021

@jjanulienka kde sa da prosim kupit a ako hodavkovat? popripade da sa kombinovat s i vermectinom ?dakujem

hruska91
28. nov 2021

@sarita510 ivermektin je liek pre kone proti oarazitom nie na covid, sám výrobca to povedal.

luccija
28. nov 2021

@viestta nie vždy nám lekárka povedala,že nám nezníži imunitu ATB ..ale je to diskutabilné či to je správne či nie.

sarita510
28. nov 2021

@hruska91 no a k tomu lieku mi vies odpovedat?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hruska91
28. nov 2021

@sarita510 my sme mali lieky od obvodnej na predpis, neviem či je to voľne dostupné. Volaj zajtra lekárke nech ti niečo dá, niekedy paralen s Vít C nestaci

tina4931
28. nov 2021

Po IVM do dvoch dní úľava u nás.

tina4931
28. nov 2021

@hruska91 nepis hlúposti,je aj ľudsky ivermektin. My sme ho mali na predpis od lekára.

jjanulienka
28. nov 2021

@sarita510 je na predpis a netuším či sa môže kombinovať ale asi zbytočne keď sú oboje proti virusom

katren
28. nov 2021

@faith6 drzim palce....u nas s manzelom cca 10dni zimnica a horucky zaroven....4 krabicky paralenu a 1 krabicka flector...k tomu glimbax a vela caju

janulienocka
28. nov 2021

@faith6 mne bolo lepsie až na 9 deň, dovtedy som myslela že zomriem

liljana
28. nov 2021

https://www.najlekaren.eu/aktuality/invermektin...
Dá sa teda konštatovať, že účinnosť ivermektínu v boji s covidom preukáže až čas. V súčasnosti je jeho užívanie skutočne len na experimentálnej úrovni.
Zaujimave. ivermektín je ovela viac experimentalny liek ako vakciny., Skoro nikto s nim ale nema problem, s vakcinou ano.

anonym0001
28. nov 2021

@faith6 vitamin B komplex berieš? Najlepší na iminitu. Najlepšie brať naraz s magnéziom.

sovica
28. nov 2021

@faith6
@sarita510
@hruska91
Čo sa týka liečenia (aj Ivermectinom), veľmi dobré skúsenosti má lekárka MUDr. Janeková, ktorá stále ordinuje a ľudí naozaj lieči. Prikladám rozhovor zo včera a jeden z leta:
27.11.2021
https://www.ta3.com/relacia/22516/nemocnice-su-...

26.7.2021
Ivermektin a delta variant

https://www.youtube.com/watch?v=MREoSKHmZ0I
hruska91
28. nov 2021

@tina4931 prepac to som nevedela

lubik87
28. nov 2021

@tina4931 prosím ťa a ivm ti predpísali v poho ?rodičia sú pozitívny zajtra budú volať obvodnému tak čo mu povedať ....kedy to vie predpísať ...vďaka ☺️

tina4931
28. nov 2021

@lubik87 áno,ale teraz sa už nedá (myslím). To bolo pred cca 3/4 rokom.

lubik87
28. nov 2021

@liljana ľudia sa boja injekcii keby bola vakcína v tablete verím tomu že by s tým nemalo toľko ľudí problém ...a ide hlavne o tie ťažké kovy ako stabilizátory....ja zasa nerozumiem tomu že o Tom stále musí niekto hovoriť..tak raz sa niekto sa pre niečo rozhodol neockovat a druhý áno ...porovnavať to s inými liekmi je dosť cez......väčšina ľudí čo sa ockovala sa neockovala zo strachu z covidu ale aby mohli chodiť do restiky a cestovať....a drvivá väčšina čo sa neockuje nieje preto že sa nechcú ale majú väčší strach z následkov očkovania ...

lubik87
28. nov 2021

@tina4931 no uvidíme zajtra vďaka 🙂

tina4931
28. nov 2021

@lubik87 neviem,či teraz neschválili niečo také,len s iným názvom. Nebudem zavádzať,lebo naozaj neviem. Ak je lekár normálny,tak skúsiť sa spýtať .

jakubrianka
28. nov 2021

@sovica jedna lekárka ktorá to má v hlave uložené správne. Klobúk dole.

faith6
autor
28. nov 2021

Baby ďakujem za rady , samozrejme s obvodnou lekárkou som volala povedala mi že antiobiotika mi nepredpise lebo ona nemôže a covid sa antiobiotikami nelieči nadiktovala mi asi lieky v hodnote 200€ , vitamíny beriem všetky. Volala som aj na pohotovosť povedali ihneď volať keď sa mi bude horšie dýchať a nemám riešiť či mám test alebo nie tak som rada aspoň zato.. mám 26r. takže dúfam že bude všetko v poriadku.

20erika07
28. nov 2021

@faith6 nam nadiktovali pre deti az by to chytili od muza, jox na hrdlo, na hnacku nieco hylak imodium, imunoglukan, tussirex na kasel ze sa im velmi osvedcil, paralen. Nasa obvodna nam asi pred mesiacom predpisala ivermektin, az by nahodou, muz tento tyzden ostal pozitivny a hned si ho pri prvych priznakoch nasadil ,zvysenu teplotu mal necele dva dni, trocha hlava a oci ho boleli, a teraz dalsie tri dni sa citi uz super akurat ze dnes stratil chut a cuch, inak akoby mu nic nebolo. K ivermektinu berie decko, cecko, zinok, a robime caj čerstvý zazvor citron med. Nic ine.

20erika07
28. nov 2021

@faith6 a sestre uz ked mala dost rozbehnute priznaky zabral dobre isoprinosine,ivermektin je skor na ranne stadium

tina4931
28. nov 2021

@faith6 to čo máš za lekárku?🙈😕Môj hneď ako volal lekárovi,že kašle,má teplotu a bolesti hlavy a tela dostal antibiotiká a erdomed.