Kedy po očkovaní vám nabehla teplota a zimnica?

conta22
6. máj 2021

Ahojte, dnes nám prišiel termín na očkovanie do Michaloviec avšak sme z okresu Pezinok. Cesta po zaockovani nám bude trvať cca 5+hodín. Myslite, že stíhame prísť domov po ockovani alebo radšej ostať na východe do druhého dňa u rodiny? Ďakujem za info 😊😊 prosím iba tých ktorí mi vedia odpovedať aby odpísali, ockovat sa idem slobodne a zvážila som všetky pre a proti..

lenka7477
6. máj 2021

očkovali ma v sobotu o 14,00 teplotu a zimnicu som mala na druhý deň okolo 10.00, ale ráno už som bola zobudená o 7,00 lebo ma bolela ruka a hlava . Celú nedeľu som bola jak po fláme, len som polihovala , nič som sa ani nesnažila robiť - chce to pokoj.

lenka7477
6. máj 2021

Dávala som si po 4 hodinách paralen 400

petka1982
6. máj 2021

@conta22 aj ja až druhý deň

janinah
6. máj 2021

o 24 hodín

predajlm
6. máj 2021

očkovali ma 12,30 zimnicu som mala v noci cca o 3 hod, teplotu od rána 8 hod 38,5 celý deň, poslednýkrát o 20 hod potom už bez teploty, len ma ruka bolela cca 5 dní, unavená som bola cca 3 dni po očkovaní.

hradnapani
6. máj 2021

co "sledujem" ludi vo svojom okoli, tak az na druhy den mali nejake priznaky. v ten den boli este v pohode.

adusik77
6. máj 2021

@hradnapani áno očkovaná o tretej a na druhý deň prvá teplota o 6.00 h a potom až do večera

andrejka999
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrejka1974
6. máj 2021

ja aj manzel ockovany astrou a mali sme len bolest ramena nic viacej

simsalabim
6. máj 2021

@conta22 z tych, co poznam, vsetci zacali teplotovat po 10-2 hodinach. Chodte domov, lepsie sa lezi a poti vo vlastnej posteli. Synovec lezal 2 dni... prepotil 3x obliecky. Manzel - nic. Ani ruka ho nebolela.

bagre
6. máj 2021

@conta22 večer...

conta22
autor
6. máj 2021

Ďakujem všetkým za skúsenosti tak teda odsoferujeme domov a teda uvidíme 🙂

petamich
6. máj 2021

@conta22 manzel bol v nedelu o 8:30, o nejakej 16:00 uz sa zacal citit, ze nieco na neho lezie, tiez sme u rodicov sadli do auta, ze tak najvyssi cas ist domov (my len 2 hod. cesta) a hned ako sme dorazili uz mu pekne zacala stupat teplota a este dodam, ze druhy den bol uplne odpaleny, vysoke horucky, cely den prelezal v posteli a potom ku veceru to uz zacalo klesat - myslim, ze cestovat domov a potit sa vo vlastnej posteli je asi lepsi napad

elizabet173
7. máj 2021

@conta22 mne nenabehla vobec, ani teplota, ani zimnica, ani mojmu partnerovi, len unava, ale ak mas moznost, radsej tam zostante

neera_jm
7. máj 2021

Astra Zenea: Mne aj manzelovi nabehla zimnica, teplota a ostatne chripkove stavy cca po 5-6hod. Moze sa zobrat paralen. Este druhy den bolela hlava a celkova slabost. Mama mierna teplota az na druhy den vecer. Oco iba unava bez teploty. Takze bud risknut a ist domov alebo aj 2 dni ostat na Vychode.

veronikap91
7. máj 2021

Ja som bola očkovaná v stredu o 11.00, po 3 hodinách únava a cca o 17. -18. už som mala vysokú horúčku a aj celý ďalší deň. Ok som až dnes, takže by som sa radšej zariadila s tým prespanim, možno aj dve noci 🙂

ivkasu
7. máj 2021

@conta22 očkovanli ma v sobotu o 17:00 a zimnicu som mala az na druhy den okolo 13-tej hod. Trvala cca 4 hodiny. Inak na druhy den po ockovani odporucam cely den kludovy rezim a vela tekutin. 😉

conta22
autor
9. máj 2021

Ahojte baby tak sme doma zatiaľ bez teploty 🤞🙋🏻‍♀️ ďakujem za všetky komentáre