Kedy môžem cvičiť po doužívaní antibiotík?

katkahascakova
30. máj 2017

Ahojte 🙂
Kedy môžem začať cvičiť po užívaní antibiotík?

bale1rinka
30. máj 2017

@katkahascakova počkala by som cca dva týždne

bale1rinka
30. máj 2017

@katkahascakova Po každej chorobe, bez ohľadu na užívanie antibiotík, treba začať zľahka. Cvičíme v miernej intenzite, ktorú len opatrne zvyšujeme. Prvý týždeň rekonvalescencie trénujme max. 30 % z bežného tréningového plánu. Na druhý týždeň pridajme ďalších 30 % aktivít. Až po viac ako 14 dňoch môžeme pomaly prejsť na bežný tréningový plán. Po závažnejších ochoreniach ako je chrípka alebo zápal pľúc, treba návrat do plného tempa rozdeliť aspoň na 3 týždne.

jallka11
30. máj 2017

týždeň po by som ja teda necvičila vôbec a potom od toho druhého by som začala ale tak veľmi veľmi opatrne a postupne si pridávať ale normálne ako cvičievaš by som začala až tak mesiac po chorobe lebo to fakt nie je sranda. máš dosť unavené telo z boja proti chorobe takže ho netreba zbytočne presilovať

fatima99
30. máj 2017

nejaky tyzden dva treba dat este trosku oddych nech sa telo moze normalne spamatat a dat sa dokopy a potom postupne zacat. nestoji ti to za to aby si bola zase za chvili chora takze radsej menej zo zaciatku a postupne si pridavaj az kym nezacnes zase normalne cvicit ale keby si citila, ze to nie je este 100%ne tak si daj radsej este trosku oddych

katkahascakova
autor
30. máj 2017

Ďakujem vám 🙂

l3yla
30. máj 2017

@katkahascakova hlavne to neprežeň, mne sa to tak raz vrátilo aj s úrokami... baby ti dobre radia 🙂