Kedy dostanem menzes po pôrode, ak čiastočne kojím?

cicamica1980
2. aug 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

ahojte,

mam 5,5 mesacnu dceru - kojim ju od narodenia tak na 50%, viac mlieka nemam.
este stale som nedostala menzes.

kedy ste dostali menzes?

aj hormony sa mi po porode asi uz ukludnili, lebo uz mi aj vlasy prestali vypadavat🙂
chcem kramy, lebo chceme druhe babo - ale chcem aj kojit, dokedy bude mala chciet...

dakujem za vase skusenosti

euka210
2. aug 2013

no to je asi tak, keby si sa opytala kedy zacne male chodit....niektore v 9m a niektore v 15m 🙂 Je to individualne. Mam kamosky co plne dojcili a dostali do pol roka a niektore dostanu az po roku.

katrinka8
2. aug 2013

Ja som plne dojcila do 6 mesiacov, dostala som menzes, ked mala dcerka 9 mesiacov. Ale otehotniet mozes uz aj teraz - dojcenie (ani plne dojcenie) nie je zarucena antikoncepcia 😉

dahra
2. aug 2013

Ja som plne dojcila pri prvom a menstruacia dosla presne 7 tyzdnov po porode. Stastna to zena, co ju nema, co najdlhsie 😉 Otehotnies mozes a nemusis ani menzes mat, su zeny co idu z tehu do tehu aj bez nej.

harper
2. aug 2013

ja som rodila november 2011 a prvy krat som dostala maj 2013, potom zase az v juli, kedy bude teraz uvidim 🙂 a este stale malu kojim

cicamica1980
autor
2. aug 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@dahra @katrinka8 skor si myslim, ze otehotniet bez menzesu je skor vynimka. ale aj ja som to pocula - no v kazdom priapde viem, kedy mam ovulaciu /hlien/ a veru ovulaciu urcite este nemam - takze vlastne stacila by mi ovulacia, kramy netreba🙂

etel1
2. aug 2013

Pri prvej babe som dostala menzes až po 18 mesiacoch / týždeň po tom ako som prestala dojčiť, pri druhej som dostala menzes po šesťstonedelí, mala som veľmi pravidelne a dojčila som bez 2 týždňov 3 roky. Takže to je individuálne.

reni93
2. aug 2013

ja som plne kojila, aj kojim vyse rok a pol a prvy krat som dostala menzes tyzden po sestonedeli ( teda na siedmy tyzden) a to som myslela, ze si na cas od neho oddychnem..🙂

dejka77
2. aug 2013

To je velmi individualne. Po prvom porode som to dostala po 7 mes., po druhom po 8 mes.

fra
2. aug 2013

je to veľmi individualne, po prvom dieťati po 2 mesiacoch a plnom kojení, po treťom dieťati po cca 2 rokoch a iba občasnom kojení

ask
2. aug 2013

@cicamica1980 U mna trikrat pri plnom kojeni menzes velmi skoro. Ale viac Ta asi potesi pripad kamosky, ktora naplno kojila a menzes nedostala....zato do roka mala druhe babo 😎 😅 Niekedy sa skratka podari trafit zrovna do prvej ovulacie a menzes ani nestihne prist. Drzim palce nech sa vam zadari ako si zelate.