Keď vlasy nerastú

fatima30
25. júl 2024

Mám už skoro 43 rokov ,no posledné dva roky,mi vlasy nerastú.farbim si ich a vidím ,že rastu,ale reálne sú stále rovnaké na dlzku.ma tiež niekto takýto problém?som z toho nešťastná,kúpila som si speci šampón na to,aj vitaminy...čo ďalej?a prečo nerastú?ďakujem za pomoc

tatiana149
25. júl 2024

@fatima30 aj mne nerastú a kaderníčka mi povedala že oni rastu ale sú poškodené zlomené a oni sa odlomia tým pádom mám akoby furt rovnaké vlasy. Keďže tie zlomené odpadnú

marianarem
25. júl 2024

@fatima30 Ja som to takto mala dlhe roky, vlasy boli sice dost dlhe, ale mali svoju obmedzenu dlzku. Bolo to tym, ze som ich vela nosila rozpustene, oni sa na koncoch o vselico odierali a tie konce sa proste opotrebovavali. Ja som to nejako neriesila, lebo boli dlhe tak ci tak. Potom po porode bolo nemyslitelne mat rozpustene vlasy, lebo maly ich stale tahal, trhal, zuzlal...Takze som ich nosila vyslovene zviazane do maleho uzla a tym, ze sa tak neopotrebovavali, tak sa dost predlzili.

pralinka25
25. júl 2024

lamu sa ti. treba zapracovat na tom.

isis234
26. júl 2024

Mala som to. už požívam raz za 2 týždne masku na vlasy, občas končeky natriem olejom. Oplachujem v žihlavovom výluhu

nika_val
26. júl 2024

1. Šampón na rast vlasov neexistuje je to len marketing .
Na rast pomáhaju jedine vitamíny a masáže pokožky hlavy.
2. Vlasy sa ti lámu takže to vyzerá že nerastú treba zapracovať na lepšej starostlivosti o dĺžky vlasov
3. Potom je tu ešte jedna varianta a to maximálna dĺžka vlasov
Každý z nás má nejakú určitú maximálnu dĺžku vlasov do ktorej keď vlas dorastie tak sa zlomí
Na to aby si toto oklamala by bolo treba maximálne zapracovať na starostlivosti

fatima30
autor
26. júl 2024

@isis234 akú ďakujem?

fatima30
autor
26. júl 2024

@nika_val ja viem akú mám Max .dĺžku to je v poriadku ale teraz mám o polovicu menej😱

fatima30
autor
26. júl 2024

@marianarem ja som ich tiež nosila zopnuté bud stipcom alebo do gumky

isis234
26. júl 2024

@fatima30 túto. DUOLOGI, mám i šampon proti padaniu vlasov. Objednávam z Oriflame. Nie z tej stránky. Býva akcia. Nedávam ku korienkom. Len od polovice a hlavne končeky
https://www.notino.sk/oriflame/duologi-intenziv...

fatima30
autor
27. júl 2024

@isis234 vyskúšam dakujem

isis234
27. júl 2024

@fatima30 v telke raz dávali rozhovor s kaderníkom. Povedal, aby sme si nedávali do vlasov sponky, gumičky... Že vlasy to zaťažuje.
Hmm. občas je to potrebné.... ale ak sa dá, nechávam ich rozpustené

fatima30
autor
27. júl 2024

@isis234 dakujem