Keď myslím na pekné veci s istou osobou, tak mám tlak v oblastí žalúdka. Sú to motýle v bruchu?

4. sep 2020

Ahojte...Plus - mínus rok sa poznám s jednou osobou, veľmi sme sa za ten čas zblížili, spriatelili...istý čas sme sa nevídali, len sme si písali, ale teraz sa už zas stretávame skoro každý deň a posledný čas registrujem v žalúdku taký zvláštny pocit stále, keď myslím napr. na niektoré pekné veci, čo sme si povedali...Je to taký slabší akoby...tlak?, začína sa to v oblasti žalúdka, a keď je to intenzívnejšie, tak sa to prenesie aj do hrude, sem tam ma aj zaleje také jemné teplo...Sú toto motýle, baby? 😁 Nemám pocit, žeby mi tam niečo "lietalo" , len ešte nikdy som nič také nezažila, tak neviem...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. sep 2020

@bambulienka25 Niee, to je iné... 😅

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dianaana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
acer11
4. sep 2020

To bude reflux

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
acer11
4. sep 2020

@viestta 😂

sunny8
4. sep 2020

Ja musím prerusit kontakt s ľuďmi s ktorymi sa tak citim lebo mi to škodí po zdravotnej stránke. Žiadne povestne motýle. Tie sú maximálne na prvom stretku ale hneď opadnu .. človek má byť v kľude 🙂

tykat
5. sep 2020

Ak je to príjemné tak zalubenost
Ak neprijemne tak stres a nervozita z tej osoby.

h2
5. sep 2020

Len tak na okraj: Admini, keď už meníte svojvoľne názov témy, prečo vymýšľate také kraviny? Dnes už druhý zmenený názov, nad ktorým sa mi rozum zastavil.

stanulienkat
5. sep 2020

Mám pocit že sem chodia už len deti a tínedžeri alebo úchyláci čo si tu robia srandu

mirage
5. sep 2020

Ano, ked mas motyle v bruchu, realne tam lietaju vidlochvosty a babocky pavooke, ale predtym ich musis cele prehltnut, a neposkod im kridla.