Kde zoženiem chodiacu ortézu?

denjelka
4. aug 2021

Ahojte. Idem sa poradiť.Pred 4 týždňami som si nalomila V MTT na pravej nohe.dnes mi dali dole sadru. Doktor mi chcel dať nejakú chodiacu ortézu, avšak nemali ju, tak mi pocedal aby som ju skúsila zohnať. Ked hladam na nete v zdravotníckych potrebách väčšina ortez je len na členok. Viete poradiť kde nieco take zohnať? Vďaka 🙂

katulienocka999
4. aug 2021

@denjelka mamka ma ortezu na oblasť kolena a kupovala osobne v zdravotných pomôckach.. Sa jej opytam kde konkrétne a dam vediet 😊

katulienocka999
4. aug 2021

@denjelka konkrétne v kosice-saca v nemocnici ako su zdravotné potreby.. Kupovala osobne na recept

gemerka17
4. aug 2021

@denjelka vola sa to walker co potrebujes. Čiže chodiaca orteza. Mam ju doma. Bola na predpis. Nepotrebovala som ju nakoniec na moju zlomeninu. Kľudne posuniem ďalej keby si nezohnala. Vyzerá to takto.

denjelka
autor
4. aug 2021

Super ďakujem, skusim pozriet ci sa mi podari ju zohnat, aspon uz viem co hladat 😂

sofia17
4. aug 2021

@denjelka pozri stránku thuasne majú v ponuke rôzne walker ortézy, ktoré ti vie dr. predpísať na poukaz a následne si ju objednáš vo výdajni zdravotníckych potrieb (robia sa v rôznych veľkostiach a dĺžkach.)