Kde zohnať popôrodné nohavičky veľké čísla?

vera23
25. nov 2011

Ahojte maminky,chcem Vás poprosiť o radu,kde by som zohnala popôrodné nohavičky,ale naozaj veľké čísla?Už som si kupila jedno balenie takých sieťovaných v obchode mi povedali,že je to velke číslo a že sa natiahnu,ale som ich skúsila a neoblečiem ich.Aj keď pozerám na internete v obchodoch nikde nepíšu aký maju nohavičky obvod.A ja potrebujem naozaj velké,lebo som široká:( Už neviem kde to mám zhánať.Ďakujem za radu.

cmulinko
25. nov 2011

mali by to mat v kazdej lekarni...aj xxl cisla...a ked nemaju tak ti objednaju.

kiwi82
25. nov 2011

ahoj, ja som si objednala cez intrenet také papierové ale boli na figu. tiež tesné. potom som si kúpila v zdraovtníckych pomockach tie sieťové tie sú super naťahovacie. ja nosím takú 42/44 a stačilo L. mali ešte XL ale vačšie tuším už nie. ak nezoženieš tak si vezmi nejaké svoje riadne nohavičky nejaké bavlené staršie.

zazalienka
25. nov 2011

ja som kupovala v Brendone v Ba, všade inde boli hrozne maličké, mala som takmer 95 kg pred pôrodom, takže som hľadala asi 8XL.. 🙂 ale naozaj jedine tie z Brendonu ( také bodkované) mi sedeli..

anicka1981
25. nov 2011

na internete som obiednavala, , babetkovo.sk, a radim vatsie, ako male, ja som mala L tusim,,,, tam mas aj rozmery v cm, tak sa pomeras a podla toho si obiednas, ja som bola spokojna, boli pohodlne a priedusne, ,an som nevedela, ze ich mam,pouzivala som ich aj po prichode domov z porodniec nakolko som si obiednala pre istotu viac 🙂, ale bola som spokojna 😉

fialkaa
25. nov 2011

v lekarni. kup si vacsie ako normalne nosis, byvaju mensie

lucia99
25. nov 2011

ja som kupovala v zdravonickych potrebach. velkost si uz nepametam, boli to tie sietkovane (dost sa natiahli) do porodnice som isla ako 100kilova 😕 😠

nibiru
25. nov 2011

ja 108kg normalne sietkove velkost xxl v lekarni balicek obsahoval 3ks a stal 80centou:o)

katka3012
26. nov 2011

kupis v lekarni ,a dokonca ja som kupovala v obchodiku,kde sme mali odtial aj kocik 😉

svetluska4
27. nov 2011

no ja som pri prvom porode kupovala tie jednorazovky a veru sa neosvedcili. Nepriedusne a rezali ma, tak som si dala svoje normal bavlnene. Pri druhom porode som nespekulovala a dala si normal svoje bavlnene. To krvacanie nie je az take velke zeby si sa az tak zaspinila. A keby nahodou tak to vyperies rovnako ako ked to mas od menzesu. Netreba sa trapit a dopraj si pohodlie 🙂

modrofuzik11
27. nov 2011

ja som nosila bedrove nohavicky a teda mi stacila moja normalna velkost...