Kde vám robili zväčšenie pŕs?

pepe2051
16. mar 2021

Ahojte.
Určite sa medzi vami nájdu ženy, ktoré majú po plastike, konkrétne zväčšení pŕs. Na nete som videla rôzne kliniky, ale na každú jednu sú aj dobré aj zlé recenzie. Chcela by som sa vás spýtať, kde ste boli, ako ste spokojne s prácou, prístupom personálu. Pripadne aké máte ml, tvar a profily. Samozrejme, že ja mám vlastnú predstavu o tom ako chcem aby vyzerali moje prsia ale neviem sa rozhodnúť kam na kliniku. Ako dlho ste boli obmedzené? Pod svalom či kožou. A vzhľadom k tomu, že mám piercingy v bradavkach ako ste to riešili nakoľko to nechcem vybrať. A počula som ze existujú aj silikónové piercingy. Komentáre typu, že prečo si chcem dávať prsia, a na čo... daj si až keď budeš mať deti.... nepotrebujem, nakoľko som dospelý človek a 100 ľudí 100 chutí...mam 23, nie nemam deti. Pred 30kou rozhodne neplánujem ani kvôli práci, aj keď snúbenec má 34 a bavíme sa o tom ale obaja sme rovnakého názoru.... prsia si chcem dať spraviť z dôvodu osobného problému a komplexom pretrvávajúcim viac ako 7 rokov riešení aj odbornou pomocou ale bez úspechov. Nie. Necítim sa ako žena a potomto túžim uz roky. Ďakujem za každú radu

idulina
16. mar 2021

@pepe2051 pridaj sa do skupiny Silikonove prsia:skusenosti,rady ,odporucania tam sa dozvies odpovede na svoje otazky

pepe2051
autor
16. mar 2021

@idulina ďakujem

kamakorka
5. júl 2021

@idulina pošlete prosím link ? Dakujem

provence6
18. aug 2021

@pepe2051 https://www.modrykonik.sk/group/2363/ ahoj, pozri toto...tiez studujem vsetko mozne lebo si chcem dat 🙂