Kde ste absolvovali gastro?

anka712
9. júl 2019

Ahojtee, mám na vás ešte jednu otázku 🙂 Teda hlavne na tých ktorí boli na hadicu do žalúdku. Prosím vás pekne, kde ste boli u akého doktora a v akom meste, taktiež má zaujíma ako ste s ním boli spokojný. 🙂 A ešte či majú hadicu tenkú alebo hrubšiu, pretože som počula že je to rôzne. Ďakujem 🙂

korunka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domcci72
9. júl 2019

@anka712 bola som na tom v Bojniciach a hadicu veru neviem aku mal, ale priplatila som si za to, aby mi to robili cez nos, lebo to je menej bolestive a mala by som velky problem hadicu prehlnut.

marcelik88
9. júl 2019

Najhorsie je prave iba ta cast ked musis prehltnut tu hadicu, potom je to uz ako tak v pohode, sem ta ta natiahne ale nic co by sa nedalo prezit. Ak by si mala velky problem s tym prehltnutim, ze to fakt nejde tak potom treba vyhladat lekara, ktory to robi prave cez ten nos

lorela
9. júl 2019

Nemala som možnosť porovnávať hadice (chvalabohu), na vyšetrení som bola len raz. Dá sa to vydržať, pocit je to nepríjemný, ale nie bolestivý.

ukamika
9. júl 2019

Pekný deň prajem, ja chodím do Brezna, nie je to také strašné ako sa hovorí, 🙂 je to len o uvoľnení netreba sa báť, doktor to nerobí určite prvý raz, ;) ja som to prežila neraz a ešte ma čaká ďalšia kontrola. Držím palce.

rainbow82
9. júl 2019

Moja bola tenká.Nasieho doktora majú radi.Utisi človeka.Hovori všetko čo bude robiť.Banovce nad Bebravou.

anka712
autor
9. júl 2019

@korunka1 že by som si ho vybrala ?🤔

anka712
autor
9. júl 2019

@ukamika ďakujem krásne za info 🙂

anka712
autor
9. júl 2019

@rainbow82 poprosím, ako sa pán doktor vola ? 🙂

korunka1
9. júl 2019

@anka712 a prides do Michaloviec? Je tu najsamlepší gastrolog.

rainbow82
9. júl 2019

@anka712 Rudolf Králik

rainbow82
9. júl 2019

@domcci72 a aké to bolo cez nos???

anka712
autor
9. júl 2019

@korunka1 nevieš ani odkiaľ som, nerozumiem tvoj tón ako môžu byť ľudia až takto ochotný. Šak keď nemáš záujem pomôcť, načo komentuješ ? 🤔Preskoč a chod ďalej.

anka712
autor
9. júl 2019

@rainbow82 ďakujem 🙂 no to by aj mňa zaujimalo ale cez nos si myslím že je to horšie ale neviem, nebola som nemôžem posudzovať 🤷‍♀️

korunka1
9. júl 2019

@anka712 veď to, že ani nevieme odkial si. Položila si tak prapodivnú otazku..aký doktor v akom meste, hrubsia, tenšia hadica.To by si fakt kvôli takemu vysetreniu precestovala celu republiku? A o hrúbke hadice snáď rozhoduje lekár, či?

anka712
autor
9. júl 2019

@korunka1 nie nemyslím si že o tom rozhoduje lekár 🙂 a ďalšia vec, už som sa vyjadrila ak nemáš pomôcť načo to komentuješ? Šak ti môže byť ukradnuté čo sa pytam, nečítaj moje otázky a venuj sa niečomu užitočnejšiemu lebo múdra si až až 🙂

anka712
autor
9. júl 2019

@korunka1 a nehovor za všetkých, že ani nevieme odkiaľ si. Ty nevieš, ostatný mi poradili a ty môžeš čítať iné otázky a nie moje, pekný večer 🙂

korunka1
10. júl 2019

@anka712 no nic v zlom, ale som odpovedala presne na tebou polozenú otazku. Až na meno lekára. Čo sa nadrapuješ.
Ak by si napísala....som z Prievidze , dajte dobreho doktora na gastro v okruhu 60 km, tak som ticho. Uz ti dochadza rozdiel v polození otazky?
Veĺmi nad tym vyšetrenim spekuluješ

anka712
autor
10. júl 2019

@korunka1 teba to nemusí zaujímať ako som položila otázku, to je moja vec. Ty si polož otázky ako ty chceš a nestaraj sa do druhých ľudí. Nikto ti to nekáže komentovať, alebo ťa niekto nutil okomentovať? Nie, len si nasilu musela byť múdra aj keď nie si. Prosím ťa, nepíš mi už nie som zvedavá na tvoje “zmysluplne” komentáre.

korunka1
10. júl 2019

@anka712 si sa rozbehla 😉
Kým nabudúce dačo napíšeš, tak tuho rozmýšľaj🙊

anka712
autor
10. júl 2019

@korunka1 zbytočne ťa komentovať 🤭 pekný deň 😊

korunka1
10. júl 2019

@anka712 tak nekomentuj a za pol roka sa zase nepýtaj na to isté

anka712
autor
10. júl 2019

@korunka1 šak teba sa nepýtam tak už prosím ťa nekomentuj môj príspevok. To si už ozaj taká zúfalá ? Nemáš čo na robote ? Venuj sa niečomu inému ty mudrlantka. Neodpisuj mi!!! Keby ťa môžem zablokovať tak automaticky ťa blokujem ty trubica !

korunka1
10. júl 2019

@anka712
" Ahojtee, mám na vás ešte jednu otázku 🙂 Teda hlavne na tých ktorí boli na hadicu do žalúdku. " pýtala si sa aj mňa
A just budem odpisovať, keď vidím ako ťa to vytáča😝😅

rainbow82
10. júl 2019

@korunka1 pane bože.Baby už prestaňte!Aspoň jedna majte rozum ak je to možné 🤔

korunka1
10. júl 2019

@rainbow82 keď mňa to tak bavíííííííí 😂
Trochu vážne.....neprizná si blbé položenie otázky a zbytočne sa nadrapuje.
Špekuluje nad tým vyšetrením už hodnú chvíľu

rainbow82
10. júl 2019

@korunka1 možno ma veľký strach či?

korunka1
10. júl 2019

@rainbow82 to mi je jasné, že má strach. Ale čo jej pomôže, ak bude vedieť u akého doktora som bola ja, keď som na kilometre vzdialená od nej/ to len tipujem/. A nedozvedela som sa, či by precestovala kvôli tomu celú republiku.
Viem akurát to, že som trubica , čo ma ale nerozhádže 😀

lorela
10. júl 2019

@anka712 Ak máš naozaj panický strach z tohto vyšetrenia, existuje možnosť jeho výkonu v celkovej narkóze.

anka712
autor
10. júl 2019

@rainbow82 ja sa k nej nebudem vyjadrovať, veď vidieť že práve ona ten rozum nemá čiže ja už som jej napísala čo som chcela viac sa k nej nebudem vyjadrovať 🙂