Kde sa naučím cviky podľa Ľudmily Mojžišovej v Košiciach?

mona32
14. feb 2012

ahojte kocky, nevie mi dakto poradit, chcem vyskusat cviky podla Ludmily Mojzisovej...v KE a okoli dakde sa to da naucit, alebo dakto sa s tym zaobera?

baronessa
14. feb 2012

Skús si ich stiahnúť z ulozto.sk. Ja to mám odtial a cvičím podľa toho 🙂

vierazit198
14. feb 2012

ahoj mona32 ja som tiež chcela cvičiť podľa Mojžišovej ale je to u nás v Blave veľmi drahé tak som si kupila DVD je to super všetko ti tam pekne vysvetlia.. http://www.otehotnenie.sk/product/dvd-cvicenie-... ja som si to tam objednala je to zo Starej Ľubovne a doslo mi .. tak držím palce

pempusik
14. feb 2012

Ja som to tiez zhanala v KE, nakoniec som zacala chodit na pilates a zistila som, ze su to presne tie iste cviky. cvicievam s fyzioterapeutkou a je to super. kedze som chuducka a casto ma bolieva aj chrbat, nechcela som riskovat, ze nahodou budem cvicit zle a este si viac ublizim 🙂

monikamajova
21. feb 2012

najistejšie to máš v kúpeľoch lúčky,tam to precvičujú s tebou stále a ešte ti to dajú aj na domov a vysvetlia ti všetko do detailov. 🙂

kveronika
22. sep 2012

Neviem ci neradim neskoro. V starej nemocnici na rastislavovej, konkretne v budove Dom zdravia, robi jedna mila rehabilitacna, Maria Beresova. Je ochotna, pomoze, poradi. Velmi odporucam. nemaju to nikde na webe, co je skoda.

siska3
27. jún 2015

Ahojte predam DVD cvicenie podla L. Mojzisovej su tam cviky aj pre muzov pre zlepsenie spermiogramu

monikafyzioterapia
20. júl 2015

Ahojte,volám sa Monika som fyzioterapeutka.Bývam v KE a venujem sa cvičeniam podla L.Mojžišovej-ako prvej voľby pri problémoch s otehotnením.Taktiež ponúkam poradenstvo v oblasti fytoterapie a aromaterapie ako jednej z dalšich možností alternatívnej formy liečenia.Pacientkam resp. klientkám sa venujem individuálne,pretože každá z nás je jedinečná,cviky sú veľmi špecifické a preto chcem aby sa čas využil naozaj efektívne.Ak máte pocit,že Vám viem pomôcť,resp.poradiť kontaktujte ma prosím na môj mail monika.srenkelova@gmail.com