Kde sa nachádzajú hmatateľné uzliny u detí?

lily14
27. nov 2019

Vie mi niekto povedať kde sú hmatateľné uzliny u detí na dotyk,nemyslím teraz keď su zväčšené,alé normálne ale hmatateľné? Dik

karoli112
27. nov 2019

normalne (nezvacsene) nie su hmatateľné ;)

lily14
autor
27. nov 2019

@karoli112 volala som dr a aj známej dr tak vás sklameme nemáte pravdu🙂sú hmatateľné na krku a slabinach

nikpa
27. nov 2019

@lily14 syn ich má tiež niekoľko na krku a v slabinách a podľa dr je to normálne a bežné. Len keď mu chytím krk a cítim to hneď ma z toho brucho rozbolí 🙄

lily14
autor
27. nov 2019

@nikpa u nás podobne

nikpa
27. nov 2019

@lily14 a boli ste aj na volakom vyšetrení, napr na sone alebo na endokrinologii? Nám len krv zobrala

lily14
autor
27. nov 2019

@nikpa krv brali ale nie kôli tomu ..ko,sedimentacia ,crp... všetko ok a sono na krku,že vraj ok ..ale včera som ju kupkala 7 ročnú a silnejšie som asi pritlačila a na trieslach guľky v tvare hrašku na oboch stranách

nikpa
27. nov 2019

@lily14 Vyšetrenia máte v pohode, to je dobre 🙂 syn má tiež asi vo veľkosti hrášku, mäkké a pohyblivé ale chcem sa vypýtať aj na sono nech mám dušu na mieste

lily14
autor
27. nov 2019

@nikpa a už dlho ich máte ...vraj je to ok no ja aj tak stresujem

nikpa
27. nov 2019

@lily14 asi rok a pol a jednu vzadu nad krkom v hlave aj dlhšie. Verím ti, že stresujes veď obyčajného človeka v súvislosti s hrčkou napadnú hneď tiež najhoršie diagnózy

maggy555
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blableblu
15. aug 2020

Ahojte zmienky,je to už staršia téma ale tie čo ste písali o tých uzlinach v trieslach ako ste dopadli ako dlho ste to mali čo vyšetrenia prosím o každú skúsenosť ďakujem

blableblu
15. aug 2020

@nikpa dobrý deň a riešili ste to nejako od v tedy a čo teraz ako ste na tom ja som ročnému nahnevala v slabinach

nikpa
15. aug 2020

@blableblu sme na tom rovnako, hrcky su tam stále su rovnaké. Dr. mu ich vzdy prehmata, zoberie krv, syn je zdravý.

blableblu
15. aug 2020

@nikpa a ako často mu kolo tomu brava krv a niekde na sono vás neposiel

nikpa
15. aug 2020

@blableblu na krv zo začiatku každého pol roka a teraz pôjdeme po roku. Na sono som sa pytala, ze netreba ked sú male, mäkke, pohyblivé a nemenia sa.

blableblu
28. máj 2021

@nikpa dobrý deň ako ste na tom momentálne s uzlinkami sú ešte hmatatelne