Kde robia chemický peeling v Košiciach?

alenka777
20. aug 2012

vie niekto poradiť kde a za koľko robia chemický píling v KE? Na internete si samozrejme viem nájsť kde to robia, ale zaujímajú má konkrétne, osobné skúsenosti. ďakujem

alenka777
autor
23. aug 2012

nemá s tým nikto skúsenosť ?

minewka
23. aug 2012

@alenka777 robia v kazdom druhom salone. Ja som chodila na lekarsky (tusim 70% kyselina) a aj ten v salonoch - tam je 20%.

alenka777
autor
23. aug 2012

práveže nechcem isť do salonu, kozmetička neodporúča, na lekársky si kam chodila?

alenka777
autor
23. aug 2012

@minewka práveže nechcem isť do salonu, kozmetička neodporúča, na lekársky si kam chodila?

minewka
23. aug 2012

@alenka777 a preco neodporuca? Chodila som do vojenskej nemocnice na koznom..aj v chirmede robia

alenka777
autor
23. aug 2012

@minewka neodporúča preto, lebo vraj vela kozmetičiek nemá skúsenosti a nemusí to dopadnuť dobre. kedy si bola na lekárskej kozmetike a kolko to stoji a aký bol výsledok? ja mám mastnú pleť , občas vyrážka a fľaky po vyrážkach

minewka
23. aug 2012

@alenka777 podľa toho, čo opisuješ, ti stačí aj ten 20% peeling, ktorý je v salónoch. Tam stačí len dávať pozor a včas zotrieť kyselinu, je tam dosť času, pri lekárskom chem. peelingu začínaš na 20-30sekundách a potom sa to zmýva a neutralizuje.

Ja som chodila najprv na lekársky, výsledky super, bola som asi na 10 sedeniach, jedno sedenie 20eur, 15 eur 10% kyselina ako predpríprava , taká mastička v tube - 2-3 týždne natieraš a potom ideš (ale to len pri tom 70% )
Max som vydržala pri lekárskom 7 minút.

V salóne som platila 13 eur, na začiatok v pohode 7 minút...ale aj to má efekt, ale musí byť viac sedení, podľa toho, čo píšeš, nemáš tu pleť takú hroznú, myslím, že budeš mať pekné výsledky aj v salóne.

alenka777
autor
24. aug 2012

@minewka vieš mi poradiť salon v ktorom si bola spokojná? ďakujem za odpovede 🙂

rachel978
28. jan 2013

Hľadám nejakú dobrú kozmetičku v Košiciach s ktorou máte skúsenosti. Skúste mi poradiť, lebo som asi 3 roky nebola na čistenie a pleť vyzerá strašne. Ďakujem.
Teraz neviem či to nebude reklama, tak radšej do IP.

marhulka88
4. sep 2013

aj ja by som potrebovala doporucit nejaku kozmeticku ktora robi dobre cistenie aj osetrenie ozonom pripadne mikrodermabraziu za rozumnu cenu...chodievam do dermacentra do kauflandu som sice velmi spokojna ale pride mi to strasne vela zaplatit 30e za cistenie a upravu obocia...dakujem za radu

blue99
8. sep 2013
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.

prid do Giraltoviec-komplet vyčistenie,AHA kyselinky,+uprava a farba na obočie za 12,5eur,chodíme tam so sestrou každý mesiac 🙂 -max.spokojnosť

delphia
13. sep 2013

@marhulka88 skus pani na krivej 18. je zdravotna sestra a ma kozmet.salon. hladaj kozmeticky salon monika

marhulka88
16. sep 2013

@delphia pozerala som a celkom sa mi to paci..len neviem..mas osobnu skusenost a si spokojna?

delphia
16. sep 2013

@marhulka88 najprv pred par rokmi k nej zacala chodit dcera s akne a uz aj ja k nej chodim

marhulka88
17. sep 2013

@delphia tak ja ju vyskusam 🙂 dakujem za radu

stalekrasna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angel1979
17. jan 2016

mate nieco nove, nejaku faj kozmeticku v KE?

lengysk
20. aug 2024

@angel1979 menej známa, ale kvalitná (možno kus drahšia) kozmetika na Slovensku - Dermalogica. https://kambria.sk/ používajú túto kozmetiku.