Kde ešte očkujú Astrou?

mimimami3
22. júl 2021

Zajtra uplynie 11 tyzdnov odkedy som dostala 1. davku Astry, cize max buduci tyzden by som mala dostat druhu davku. Sms mi neprisla... Neviete, ci este v BA niekde ockuju Astrou? Nechcem si davat kombinaciu vakcin.
Prosim odpovedat iba k veci, netuzim tu rozputat pro ani anti kampan ohladne ockovania ani diskusiu porovnavajucu vakciny. Dakujem!

marseillefan
22. júl 2021

@mimimami3 možno stačí počkať... myslím, že nikde sa neočkuje výlučne astrou, ale sú dni, kedy jednotlivé očkovacie centrá astrou očkujú...mojej žene normálne prišla SMS okolo 10-11 týždňa (očkovalo sa v Košiciach). Ale my práveže chceme skombinovať, tak sme to zrušili...

bloger
22. júl 2021

Radšej si počkaj na SMSku ak si predtým im tam napísala telefonne číslo tak ti SMSku pošlú

viktoria1425
22. júl 2021

@mimimami3 mojmu manzelovi povedali,ze ak nedojde sms ma prist. Takze chodte kde ste si davali prvu davku a spytajte sa.

solange7
22. júl 2021

@mimimami3 môjho strýka očkovali minulý týždeň v Bratislave druhou dávkou Astry. Prišla mu sms 3dni pred termínom.

mimimami3
autor
22. júl 2021

@solange7 a kde ak sa mozem spytat? Na stadione?

nika23t
22. júl 2021

@mimimami3 svokre nedávno prišla sms po 12tich týždňoch. Vraj Astru majú už len na druhé preockovanie, čiže prvú dávku Astry momentálne nedávajú nikomu kvôli nedostatku. Neviem, či je to pravda, ale určite by si mala dostať tu vakcínu, ktorou si bola zaočkovaná... Ideálne ísť na miesto prvého očkovania a tam sa informovať.

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimimami3
autor
22. júl 2021

@viktoria1425 prvu mi dala obvodna lekarka tu v PK, ale uz vraj u nich astrou neockuju, tak preto zhanam ine miesto...

solange7
22. júl 2021

@mimimami3 netuším :( ale tiež spomínal čosi v zmysle, že astru už majú v zálohe len na druhé davky.

simsalabim
22. júl 2021

@mimimami3 narodny futbalovy stadion - pozri rozpis. Ockuju aj bez pozvanky https://www.narodnyfutbalovystadion.sk/vakcinac...

marseillefan
22. júl 2021

Len pre informáciu, Astry majú už na sklade dosť...ak si dobre pamätám, tak viac ako pol milióna dávok.

masinka
22. júl 2021

@mimimami3 https://www.narodnyfutbalovystadion.sk/vakcinac...
23. 7. 2021: 08:00 - 20:00: AstraZeneca- preočkovanie 2 dávkou- aj bez pozvánky

mimimami3
autor
22. júl 2021

Dakujem, ludkovia!

jujo13
22. júl 2021

@mimimami3 ahoj mne prišla SMS až na 12 tyzden do Žiliny a dali mi Astru ako aj prvú dávku tam ockovali aj Astrou určite dni a potom Pfizer. Mala by ti prist SMS jana

evkamotka
22. júl 2021

Ani mojmu bratovi neprisla, sms. Tiez sa dal prvou v pj

veronikap91
22. júl 2021

@mimimami3 ahoj, ja som dnes volala na NCZI (asi 5 min čakania na linke) a normálne mi dali termín na víkend. Ešte som si mohla vybrať, kde chcem druhú dávku. Alebo ako už vyššie uviedli, v piatky davaju bez registrácie na štadióne 😊

ivkazba
22. júl 2021

@mimimami3 ja idem na štadión zajtra na druhú dávku Astry. Takže na štadióne očkujú druhé dávky Astry. Tiež mám zajtra presne 11 týždňov, sms mi prišla minulý štvrtok.

bloger
23. júl 2021

@mimimami3 Prepáč tiež sme sa s mamou dozvedeli, že 28 dní musí prejsť od tej prvej dávky takže SMS ti určite príde