Každý deň trpím bolesťami hlavy na spánkoch a v očiach

vikinka1111
30. okt 2023

Dobrý deň. Každý deň trpím bolesťami hlavy na spánkoch a v očiach. Nemôžem nikam chodiť, vždy mám pocit na odpadnutie, býva mi zle. Neviete co by to mohlo byt ? Krv mam v poriadku, teraz som objednaná na očné tak myslíte,že by to mohol byť vysoky tlak v očiach? Ďakujem za každú odpoveď.

jessx
30. okt 2023

@vikinka1111 posledné dni aj mna začali sprevádzať bolesti hlavy + oči dokonca som dostala akoby závrat kedy som skoro prestala vidieť trvalo to niekoľko min a prestalo. Alebo som niekde v obchode a pozerám pred seba ale akoby mi hlava poskakovala alebo ako to povedať. Máš to nejak takto podobne?

vikinka1111
autor
30. okt 2023

@jessx áno mam male dieťa a nemôžem ísť s nim ani vonka nikam,lebo vždy mám pocit a strach ze niekde odpadnem. Jedine keď ležím mi je ako tak dobre. Mne to trvá už mesiac a nikto nevie prísť nato co mi je.

tyler91
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tyler91
30. okt 2023

@vikinka1111 mňa takto asi rok dozadu začala bolievať hlava, pocity na zvracanie, bolesť mi zasahovala až do očí, takisto som mal pocit, že je to tlak v očiach, ale tie boli v poriadku, následne vyšetrenie u neurológa, MR, nakoniec to bola krčná chrbtica

jessx
30. okt 2023

@vikinka1111 ja som si všimla že sa mi to stalo zakaždým pred menštruáciou tak možno aj takýto súvis to ma
Ešte som to neriešila lebo sa mi to stalo teraz druhýkrát a to som sa už zľakla

zuzanna33
30. okt 2023

@vikinka1111 vysoký očný tlak, slabý zrak aj tá chrbtica môže byť hlavne krcna vie potrápiť a záleží akú prácu máte aj zlé svetlo,stres či nedostatok tekutín

vikinka1111
autor
30. okt 2023

@zuzanna33 na materskej som takže som s malým doma.. ale toto som nemala ešte nikdy takéto problémy.

zuzanna33
30. okt 2023

@vikinka1111 To aj ja a preto viem že to je neustály stres, nepravidelný spánok. Aj Tv, žiarenia z mobilov a inej elektroniky

taktotedanie
30. okt 2023

@vikinka1111 ked sa pozriete do svetla vidite farebne kruhy?