Každú noc ma niečo štípe

78marketa123
22. sep 2021

Ahojte poraďte mi prosím mám malé dieta a každú noc má niečo štípe vymenila som obliečky , paplony v zásuvke mame to proti komárom . Neviem si rady pridávam foto . Poraďte čo to je

78marketa123
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
78marketa123
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
78marketa123
autor
22. sep 2021
vlasica19
22. sep 2021

To nevyzera ako take klasicke stipance. Nemozu to byt plostice? O tych sa tusim hovori, ze vyliezaju v noci.

andrejka1974
22. sep 2021

Mozu to byt aj plostice tie stipu v noci dcera mala presne takuto reakciu a stipali len ju

larisa
22. sep 2021

Tiež ma napadlo že ploštice. Treba dobre popozerať plachtu matrace či nie si na nej tmavé botky.

andula09
22. sep 2021

Keby sa ti to dalo nejak odsledovať v noci, to by bolo asi najlepšie.

nafka0483
22. sep 2021

@78marketa123 Ak su to plostice alebo blchy alebo nieco take, tak toho sa nezbavis len tak, ze vymenis paplon. Komplet vsetko musis vyupratovat - v izbe povysavat kazdu jednu skaru, vrecko z vysavaca vyhodit hned prec, nech nevylezu naspat. Postel doslova rozobrat a vyvysavat kazdu jednu skaru, rost, matrac zo vsetkych stran a vsetko co sa da odzipsovat a vyzliect, tak vyprat na 90tke. Ak mas parny cistic, tak aj s nim prejdi celu postel, matrac a vsetko. V tej izbe by som nespala, ale o tyzden celu proceduru zopakovala a o dalsi tyzden zas - kedze z nakladenych vajicok sa budu liahnut dalsie.

Ak to neprejde ani po tom trojnasobnom poriadnom cisteni, tak musis zavolat niekoho na odbornu chemicku dezinsekciu.

janka1011
22. sep 2021

@78marketa123 ploštice alebo blchy. Mali sme to a ledva som sa toho zbavila. Uf, bolo to strašné.