Kaz na zube a bolesť zubu

28. aug 2021

Ahojte mam taky problém mám kaz na zube a pri jedení ma ten zub veľmi bolí niekedy sa bolesť ozve aj bez toho aby som jedla, k zubárovi mam ist až 20.9.2021, ale som tehotná v 6mesiaci, mam ísť na pohotovosť s tým? Alebo ako ste to riešili vy keď ste mali takýto problém? (poprosím písať len tie ktoré mali podobný problém, alebo sa s tým osobne stretli)

nelca84
28. aug 2021

A tvoj zubar nevybavuje rano bolestive pripady?

autor
28. aug 2021

@nelca84 Neviem, je to nový zubár ja som nemala žiadneho do tej doby.

nelca84
28. aug 2021

No ono to tak funguje. Vsak logicky nebudes s bolavym zubom cakat na termin, chod k nemu hned rano ked zacina, vtedy sa robia bolestive pripady.

alenka7777
28. aug 2021

mala som v tehotenstve take problemy, sla som rano, vtedy moj berie bolestive pripady

miriam_s
28. aug 2021

Zubári berú aj urgent ale treba tam nabehnúť hneď ráno keď začínajú, a zoberú ta... Prípadne si to over telefonicky u nás berú od 7:30 do 9tej aj akútne prípady

adamadent
28. aug 2021

Súhlas každý zubný lekár ošetruje vo vyhradených hodinách akútne prípady avšak určite sa o hláste telefonicky!!!

autor
28. aug 2021

@miriam_s najlepšie na tom je ze na stránke nemá ani ordinačné hodiny. No neviem skúsim v pondelok ráno zavolať.

sonnenshein
28. aug 2021

Nepises odkial si, napr. V Ba najdes, sice sukromnych, ale luxusnych nebolestivych zubarov s dobou objednania 24hod...
Inak ako pisali dievcata, kazdy zubar berie prednostne bolestive priprady, speci v tehotenstve, takze chod hned v pondelok rano.

nika_m
28. aug 2021

Ked som mala urgentny problem so zubom rano hned o 8 ked zacinaju som volala a sestricka ma supla na obed medzi 2 pacientov....este predtym som ja raz pustala pred seba pacienta s velkymi bolestami, lebo nemal termin a ja som sa neponahlala...myslim, ze kazdy lekar ta s bolestami zoberie aj ked nie si objednana...teda ja mam take skusenosti

merynka33
28. aug 2021

ked ma bolel zuba nedalo s ist mojej zubarke isla som na zubnu pohotovost, nic som neplatila, problem vyrieseny..

autor
28. aug 2021

@merynka33 Bolel zub ale mala si tam kaz alebo len tak ta bolel? Alebo v čom bol problém?

merynka33
28. aug 2021

strasne ma bolel ze sa to nedalo vydrzat mala som tam staru plombu prasknutu a pod tym kaz