Kašeľ a kovová chuť v ústach

viskupovaandrea
28. mar 2022

Ahojte , len sa chcem opýtať či ste nemali niektorá rovnaké príznaky ako ja a čo vám vtedy bolo.
Mám suchý kašeľ , pri kašli cítim kovovú chuť , mesiac mi mešká menzes , testy negatívne , bolí ma hlava, prsia ma bolia tak že jeden deň áno potom nie 🙄. Na druhý deň meškania som mala hnedé špinenie jeden deň , myslela som si že som tehotná ale po niekoľkých negatívnych testoch si to už nemyslím 😅.. Občas ma pobolieva v podbrušku ale nič extra , necítim že by mi mal menzes prísť. Už pár dní mi nechutí jesť , bolí ma žalúdok, prestala som kávu piť , dala som sa na bezkofeinovu kávu ale ani tá mi už nešmakuje ... Ach jaj , k lekárovi idem zajtra ale zaujímajú má aj vaše názory na môj problém aktuálny 😅.
Možno to bude mať niečo spoločné s tým kašľom 🤔🤷

panelacikova
28. mar 2022

@viskupovaandrea sa mi to marí, alebo tu už boli nejaké príspevky a zmizli? a k tvojmu problému.... mala si robený PCR na covid? ten máva takéto čudesné príznaky. okrem iných, samozrejme.

travelllerka
28. mar 2022

@panelacikova mne to tiež hneď prvé napadlo, že aj covid to môže byt

viskupovaandrea
autor
28. mar 2022

Áno testov som mala niekoľko 🙈všetky negatívne 🤷 či na kovid či tehotenské 🤷

panelacikova
28. mar 2022

@viskupovaandrea ale testy PCR? alebo tzv. "domáce" antigenové?

viskupovaandrea
autor
28. mar 2022

@panelacikova PCR 😉

panelacikova
28. mar 2022

@viskupovaandrea to si si platila?

viskupovaandrea
autor
28. mar 2022

@panelacikova áno samozrejme , no zajtra idem k dr tak zistím viac , ďakujem 😘. Tému skúsim vymazať , snáď mi to pôjde , prajem pekný zvyšok večera 😘

viskupovaandrea
autor
14. apr 2022

@panelacikova Tému sa mi vymazať nepodarilo 🙈a tie záhadné príznaky sa vyriešili 😃( dnes ráno som si urobila tehotenský test nakoľko som deň predtým strávila zvracaním na záchode, ) a vyšiel pozitívny ... 🤗