Kamarát mi fotil oko a mal zapnutý blesk

23. okt 2021

Ahojte, kamarát mi fotil oko, a nevšimol si že je zapnutý blesk takže mi to priamo do oka zasvietilo v úplnej blízkosti, mohlo sa niečo stať? Keď zmurkam trošku akoby vidím divne no

mariaveronikag
23. okt 2021

Kedy fotil oko a ako dlho potom vidíte divne? Myslím, že nič vážne by sa stať nemalo, ale nie je to príjemné.

autor
23. okt 2021

@mariaveronikag pol hodinka, len sa bkji k či sa nemohlo nič stáť lebo to bolo pár mm od telefónu

mariaveronikag
23. okt 2021

Blesk nespôsobuje zvieratám ani ľuďom trvalé poškodenie očí, a to ani na krátku vzdialenosť. Oko je vyvinuté tak, aby zvládalo jasné svetlo, napríklad slnko. To je dôvod, prečo sa tyčové bunky pri jasnom svetle „vypnú“. Blesk je rozptýlené svetlo, keď sa dostane na predmet.
Ale ak bude ten divný pocit pretrvávať, čo si osobne nemyslím, skúste ukázať v pondelok doktorovi.

autor
23. okt 2021

@mariaveronikag ďakujem trošku ste ma ukľudnili 🙏

liljana
23. okt 2021

Mna oslepilo to "s telefonu". Fotit si s bleskom oci, to koho napadlo. Na buduce si posvietite laserovym ukazovatkom do oka? Ach, deti.

autor
23. okt 2021

@liljana len pre informáciu, sme dospelí ľudia a to že je zapnutý blesk sme si nevšimli

autor
23. okt 2021

@liljana také urážky si vyprosím, keď neviete detaily a neviete slušne odpovedať, radšej

liljana
23. okt 2021

Sme dospeli ludia ... a fotime si oci s bleskom. Ja ze mate 15. A nie, zapnuta led dioda by nemala oku urobit nic. Ale skusat a riskovat poskodenie sietnice?

autor
23. okt 2021

@liljana áno, pretože som potrebovala niečo pozrieť a nemala som pri sebe zrkadlo

luci_ba
23. okt 2021

vôbec sa nestresuj 😉 ja som dostala do oka fernetom, to bola iná šupa 😄 ale všetko ok

autor
23. okt 2021

@luci_ba 😁 viem si predstaviť, dobre ďakujem

liljana
23. okt 2021

@luci_ba Minule tu bolo, ze autorka pri sexe dostala do oka ej... 😂 Stipalo ju oko.

mariaveronikag
24. okt 2021

Dobrý deň, chcela som sa opýtať, či už je lepšie s tým okom? Po noci, keď ste sa vyspali by malo byť oddýchnuté a verím, že už teraz nemáte žiaden nepríjemný pocit v oku. 🙂

autor
29. okt 2021

@mariaveronikag ďakujem za opýtanie, áno je to v poriadku