Kam ísť na rehabilitáciu krčnej chrbtice v Bratislave?

luslus
9. dec 2013

Ahojte, chcem sa spytat - kam mozem ist na rehabilitaciu krcnej chrbtice v Bratislave aby mi to cele preplatila poistovna? Dakujem za rady

zivika
9. dec 2013

@luslus a mas odporucenie od doktora?

luslus
autor
9. dec 2013

hej hej

zivika
9. dec 2013

@luslus a dr. ti nepovedal, kam by si mohla ist?

luslus
autor
9. dec 2013

povedala mi, ze si mozem vybrat kam chcem ist. lenze ja neviem kde mozem ist aby som nemusela nic platit. lebo uz mi je zle z toho neustaleho platenia. clovek si plati poistenie ale vsade kam ide tak si musi daco zaplatit

zivika
9. dec 2013

@luslus skus zavolat tu http://www.snop.sk/ vacsina rehabilitacii by mali mat zadarmo, ale negarantujem, ci aj tu, ktoru potrbujes ty...

mijunik
9. dec 2013

@luslus Netuším, kde sa robia rehabilitácie úplne zadarmo, mám pocit, že v Dúbravke. Vo vyššie odporúčanom ŠNOP-e som práveže ja za všetko doplácala a to som mala cvičenie, elektroliečbu a masáže - zvykne ma hnevať krčná chrbtica... Ale zas - prístup lekárky aj rehabilitačných pracovníkov je tam fajn, naozaj sa chovajú veľmi pekne. Žiadne unudené alebo nasršené pohľady, lebo aj také som už zažila, samozrejme niekde inde. No aj mňa hnevá to doplácanie - nechápem dôvod, keď si platím zdravotné poistenie...

sisaha
9. dec 2013

@luslus skus vo fakultnej nem na mickiewiczovej - tam som neplatila za nic, dokonca ani za masaze.., dalej bola som aj na Mytnej, tam sa tusim doplaca za masaze, ale elektrina je zdarma.., v SNOP mala moja dcera cvicenie a za to sa tam plati..

luslus
autor
9. dec 2013

dakujem vam.
@sisaha a ako si bola spokojna na mickiewiczovej? ja to mam kusok od domu, tak by mi to vyhovovalo

sisaha
9. dec 2013

@luslus 😀 ja tiez...5 minut..suseda 😀
myslim, ze celkom fajn.., teda nelíšilo sa to od iných.. 😉

luslus
autor
9. dec 2013

@sisaha :D no mozno sme naozaj susedy...a ako dlho si tam cakala na objednanie?

sisaha
9. dec 2013

@luslus 😀 ja som tam bola pred rokom a vtedy cca 2 dni..

luslus
autor
9. dec 2013

@sisaha super, dik

luslus
autor
11. dec 2013

@sisaha no, na micziewiczovej mi povedali, nech sa ozvem v januari. v ruzinove ze beru iba z ich obvodu, co ma dost vytocilo, nakolko mi bolo povedane, ze si mozem vybrat lekara akeho chcem. a u milosrdnych sa mam tiez az v januari ozvat.... no super, tak ja budem pomaly mesaic este s bolestami...