Jeden pozitívny a druhý negatívny test

26. mar 2022

Ahojte..mam prekonanu deltu aj omikron (omikron pred 6 tyzdbami potvrdeny) omikron nebol lahky priebeh a dostavam sa z toho doteraz..mam vysoke protilatky z neho.
.a bola som tento tyzden v kontakte s pozitivnym nic mi nie je ale robila som si test a jeden ktory som si robila z hrdla aj nosa (ktory mi zatial stale vysiel pozit aj ked som mala negat pcr) vysiel pozitivne a silnou ciarou a ten z nosa dlhou palickou negat…co teraz? Nic mi nie je..
Je spravne vobec robit si tedt aj z hrdla a hlavne rano ked tam moze byt aj cosi ine? Mam zase covid?

luliu
26. mar 2022

Ako co ine by si mala ráno v hrdle? Kľudne môžeš mať zase Covid

autor
26. mar 2022

No zaujimalo by ma ci je spravne si robit testy ktore su určené na nos aj z hrdla lebo zatial mi stale vysli pozitivne aj pri negatívnom pcr 💁‍♀️

jazula
26. mar 2022

Nie, treba ich robiť spôsobom, na ktorý sú konkrétne testy určené, inak vychádzajú bludy.

autor
26. mar 2022

@jazula tiez mam ten pocit..

pininka1
26. mar 2022

Aj v momke mi pani davala aj do ust ja do nosa kedze omikron prevazne ukaze z hrdla. Kopec testov je negativnych a az pcr ukaze. Ale uz som pocula aj ze ani pcr neukazalo.

jazula
26. mar 2022

Aj som to čítala niekde v diskusii, že s tým do nosa otestujem pozitívne aj Colu 😂. Ak chces testovať z hrdla, treba kúpiť testy na to určené. Veď tých typov je toľko…my máme doma take, ktoré sú buď z nosa (je tam palička) alebo zo slín (k tomu je taký sáčoček, tiež sa nemá brať vzorka tou paličkou z úst).

autor
26. mar 2022

@jazula ja som citala niekde ze tie z nosa sa daju vyuzit ak na hrdlo tak som skusila.. ale tak vyskúšam len z nosa cisto

luliu
26. mar 2022

Teraz pri omicrone odporúčajú vytriet hrdlo. Mám veľa ľudí v okoli čo boli negat z nosa a z hrdla pozitívni. PCR test to potvrdil

luliu
26. mar 2022

@jazula dajú sa tie testy použiť aj na hrdlo, odporúčaju to lekari

autor
26. mar 2022

A dalsia vec ze počuli ste o niekom kto bol 3x pozitivny v priebehu troch mesiacov?😀

autor
26. mar 2022

A to som ockovana 2 dávkami a mlada

pavana46
26. mar 2022

Moja sestra behom 3,5 mesiaca 3x pozitívna

autor
26. mar 2022

Robila som si flowflex tedt ktory je najpresnejší a som negativna...tak ja neviem..mozno uz je vytretý všetok materiál z nosa alebo som fakt negativna 😀