Je toto znamienko v poriadku?

10. apr 2024

Je podľa Vás toto znamienko v poriadku? Ideálne ak by sa tu našiel niekto, kto pracuje na kožnom a podobne. Sú dlhé čakacie termíny a nemám popravde momentálne ani čas. Rozšírili sa okraje na hnedú farbu a po bokoch vyzerá ako keby sa odlupovalo. Mám ho od mala, ale teraz sa začalo meniť.

doris11
10. apr 2024

Treba si ho nechať skontrolovať tým speci strojom na koznom alebo aj v niektorých estetických klinikách to robia-za poplatok.. aj keď osobne si myslím že je ok, syn má podobne. Ale istota je istota ..

franka
10. apr 2024

.

monillia
10. apr 2024

Aj keby to pozerala mudr. Z foto to na 100% nikto nezdiagnostikuje

luccija
10. apr 2024

Akékoľvek a hlavne také čo sa zmení treba skontrolovať.Aj ja som také mala od detstva a stmavlo hneď išlo von.Chod na vyšetrenie

hopsas
10. apr 2024

Má pravidelné okraje to je dobre znamenie nebála by som sa ale skontrolovať si ho nechaj

zuzka0605
10. apr 2024

aj mne sa to takto spravilo na takom vacsom, bola som si to dat pozriet a je ok..ale presne takto sa rozsirilo casom.

taktotedanie
10. apr 2024

Nie pokial ti tu niekto radi ( necitala som komenty) ze to je ok a nemas riesit je to blbost ani kozny ti z fotky nic nepovie, na to maju dermatoskop

jaaankaaaa
10. apr 2024

Nečítam komenty, ale žiadna seriózna kožná sa k tomuto len z foto nevyjadrí.
Znamienko môže byť ok, a nemusí.
Ak sa začalo meniť, je to dôvod na kontrolu.
Melanóm je svinstvo, tak by som si rozmyslela reči typu a ani nemám čas, ak človek nemá čas na zdravie tak ja neviem
Týmto samozrejme nechcem strašiť, ale pokiaľ sa mení tak kontrola je na mieste

luciaruz
10. apr 2024

Kozny doktor! A nie modry konik! Kokos toto ma neprestáva udivovat🤦🏻‍♀️

malinovka333
10. apr 2024

Nemas cas?na svoje zdravie si nenajdes cas??nemam ak niekto povie ze vsade su dlhe cakacie doby.ale treba sa objednat lebo cakat se budu doby kratsie toho sa nedockas.aj mna objednali v marci na jul a viem ze termin som musela zobrat lebo inal by som sa na termin dostala buduci rok.aby si raz nemusela lutovat ze si si nato nenasla cas.z tohoto ti to nikto nepovie ci je to ok alebo nie

nerya
10. apr 2024

Žienky v UK začali znamienka riešiť fotkou, AI to potom vyhodnotí ako neškodné alebo rizikové a podla toho sa na tu fotku pozrie doktor a zhodnotí a až potom vás pošlú na kožné... Takže mňa už nič neprekvapí, ja sama som si stiahla appku do telefónu na toto, človek nikdy nevie 🤷

koniarova
11. apr 2024

Ak máš Dôveru,majú zadarmo diagnostiku 3 znamienok. Odfotíš, pošleš cez aplikáciu a dostaneš odpoveď od dr.