Je toto voš vlasová?

conta22
5. júl 2020

ahojte, vyzerá takto voš? našli sme ju vo vani, ale podla fotky ma nejaké dlhé tykadlá ...stretli ste sa s tým niekto, že ako vyzerajú vši? Ďakujem za pomoc :(

s_a
5. júl 2020

Tak na fotke vela nevidno, ale hlavne prezrite vlasy všetkým..

conta22
autor
5. júl 2020

@s_a vlasy sme prezreli, nikde nič (žijeme v domácnosti len dvaja - manžel a ja)

s_a
5. júl 2020

Tak si myslím, ze sa nie je čoho báť 🙂 ved voš ide v prvom rade do vlasov a tam nakladie vajíčka

conta22
autor
5. júl 2020

@s_a len mne vypadla z vlasov jedna a jedna bola vo vani 🙄 len ten tvar sa mi nezdá či to môže byť ono, preto sa snažím zistiť či niekto náhodou nemá teraz aktuálne aby mi potrvdil ako to vyzerá

gabrielkaa
5. júl 2020

@conta22 vyzerá, že to má tykadlá ... a voš nemá

0silvia0
5. júl 2020

@conta22 podla foto to vos nie je urcite..

conta22
autor
5. júl 2020

@0silvia0 ďakujem, hlava ma nesvrbí, ale prestrašila som sa ked som si česala vlasy a vypadlo mi s tým, že potom sme aj vo vani takého istého videli...len som potrebovala potvrdiť či takto vyzerá voš alebo je to nejaký iný chrobák, ktorý sa nejak ocitol aj mne vo vlasoch. Vlasy som umyla, vyčesala manžel skontroloval a nič sme nenašli..

zooeynka
5. júl 2020

Neskodny chrobak...vos vyzera inak

0silvia0
5. júl 2020

@conta22 asi sa to u vas v domacnosti nejako vyskytlo, vos urcite nema take dlhe tykadla...

conta22
autor
5. júl 2020

@zooeynka @0silvia0 tak ďakujem za upokojenie, veľmi som sa prestrašila

sunny8
5. júl 2020

Voš hlavne svrbí. Tak ak nemáte svrbenie nemajte strach. Prezrite si obaja hlavy. 🙂

sunny8
5. júl 2020

@conta22 mohlo vonku zo stromu nejak spadnúť na hlavu 🙂

alzbetka71
6. júl 2020

Ale z tej fotky by to nezistil ani znalec, bodka na stene, pozri Google a porovnajte