Je toto úzkosť?

miska6868
7. aug 2023

Ahojte,

viete poradit niekto ?
Z ničoho nič mi príde zle t.j. tlaky v hlave, tlaky okolo sánky, slabosť celeho tela , pocit na odpadnutie, zavraty, pocit na vracanie, zimnica, vnutorny tras , nespavosť, 2x ma už hospitalizovali na neurologickom , urobili ct , potom prepustená že ich príčina to nie je .

Mám autoimunitný zápal štítnej a nejaké intolerancie na potraviny .

janulka182
7. aug 2023

mas nejaky nahromadeny stres? moze to mat viac pricin: psychicke, hormony alebo kludne problem s travenim.

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivanakaka
7. aug 2023

@miska6868 podla toho co popisujes je to psychika, odporucam psychologa…to je uplny zaklad, nemyslim ze sport kazdemu pomoze mne nepomohol

ivanakaka
7. aug 2023

@miska6868 tiez mam autoimunitnu tyreoitidu ako ty lieky brat nemusim…suvisi stitna aj s psychikou, ale ked ti je zle a stitna nevyzaduje lieky…fakt si najdi psychologa, ked nepomoze psychiatra, mne to pomohlo uplne

slovakboy
7. aug 2023

@miska6868 Môže to byť kľudne úzkosť, ale ak máš problémy so štítnou žľazou, treba aj toto vylúčiť. Pocit na vracanie je pri úzkosti bežný. Slabosť celého tela tiež, hlavne v oblasti ramien u mňa to bolo. Skús si vtedy keď ti bude zle vziať nejaký ukľudňovák, napríklad Neuro. Ak sa ti polepší, tak to bude psychika.

miska6868
autor
7. aug 2023

@ivanakaka ako liecis autoimunitny zapal ? Ja som tiez bez liekov , zevraj netreba . Ake si mala ty prejavy?

miska6868
autor
8. aug 2023

@slovakboy po ukludnovaku sa vyplacem a zaspim , potom to na chvilu prejde

miska6868
autor
8. aug 2023

@slovakboy je možné mať úzkosť aj cely deň?

janulka182
8. aug 2023
slovakboy
8. aug 2023

@miska6868 ano je to možné. Ja som mal prvé dni cely deň úzkosti ale neskôr sa zlepšilo poobednajšie stavy a už som mohol aspoň nejako byť bez silnej bolesti.

miska6868
autor
8. aug 2023

@slovakboy ake si mal stavy?

slovakboy
8. aug 2023

@miska6868 doobeda úzkosti niekedy silne že som musel vziať Neurol, poobede už len stiahnutý žalúdok ale nemal som úzkosť a mohol som fungovať. Další den rano sa to opakovalo.

ivanakaka
8. aug 2023

@miska6868 nijak 🙂 vsetky autoimunitne choroby sadaju stravou velmi ovplyvnit…moj muz ma sklerozu zmenil stravu na vegansku vyhodil vsetko mliecne a lepok…a vidim vysledky…mliecne su najhorsie

miska6868
autor
9. aug 2023

@ivanakaka po akej dobe vidno zlepsenie ? Po vyluceni lepku ?