Je toto pásový opar?

minode
7. jún 2024

Ahojte,muzovi povedali ze ma pasovy opar. Ale nema svrbenie ani to tak nevyzera...co si myslite o tom? Môže to vyzerat aj netradicne?

e1i
7. jún 2024

@minode chyba foto

minode
autor
7. jún 2024
minode
autor
7. jún 2024
minode
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luccija
7. jún 2024

@minode mňa nesvrbel bolela ma po pár dňoch koža a obrovská únava.Kto mu to povedal lekár či známi?ten môj vyzeral inak, ale tak možno sa mylim

anavixy
7. jún 2024

No toto podla mna ako pasovy opar nevyzera, navyse ten aj boli, pali, svrbi.

minode
autor
7. jún 2024

@luccija lekarka ,ale pocituje len mierne bolesti. Da sa to overit testom?

minode
autor
7. jún 2024

@anavixy pred par dnami ho bolelo to miesto..trvalo to asi 5 dni myslel si ze to ma z klimy.

deti95060810
8. jún 2024

ja som bolesti nemala

koniarova
8. jún 2024

Je to pásový opar podľa mňa.

msnesquik
8. jún 2024

@minode mna to najskor nebolelo, az sa to zacinalo hojit, tak to bolelo ako spalena koza..takto mi to vyzeralo na zaciatku, esre sa pptom pridali take drobne nale vyrazky, ktore isli v pase presne ako ide teb opar snerom dopredu

thirstymonk
8. jún 2024

Podla mna nie je, ale mozne to je. U mna to vyzeralo uplne inac.

luu1122
8. jún 2024

@minode pasovy opar nesvrbi su to hrozne bolesti a byvaju v nizsej casti tela, podla mna toto pasovy opar nie je. Ale da sa odobrat krv na to a vie sa to podla toho zistit. Pretoze je to v podstate herpes zoster.

iwanna
8. jún 2024

Synovi to vyzeralo velmi podobne. O par vyražok mal viac.. a presne bolest miesta predtým. A aj neskor, akoby cela polovica chrbta. Velmi rýchlo sme nasadili Herpesin a dost rýchlo to prešlo. Niekedy vie opar vyzerat aj upone inač a bolesti pretrvavaju aj mesiace potom

aimee77
8. jún 2024

@minode Pekny herpes zoster.Svrbiet nemusi, skor sa pridruzuju bolesti v danom dermatom.Dr

minode
autor
8. jún 2024

@luu1122 takze podla krvneho testu sa to da zistit?

minode
autor
8. jún 2024

@msnesquik takze na zaciatku to vyzeralo rovnako???

minode
autor
8. jún 2024

Pouzivala niektora z vas aj zovudex?

luccija
8. jún 2024

@minode načo testy?dostal antivirotika nech ich berie s hlavne b vitamin.Ja som mala lieky plus masť.A nech oddychuje ja som bola veľmi unavená.

luu1122
8. jún 2024

@minode ano da ja som bola si odobrat odber na herpes zoster a tym sa mi to nepotvrdilo, mala om tirz vzadu na chrbate ale v dolnej casti nieco co diagnostikovali ako pasovy opar a nakoniec to pasovy nebol

minode
autor
8. jún 2024

@luu1122 ci to bolo?