Je to znamienko alebo kliešť?

26. máj 2024

Ahojte prosím, chcela by som poradiť, či to je skôr znamienko alebo to môže byť kliešt (Nechodím veľmi do prírody ale predsa). Ďakujem

123369
26. máj 2024

Podľa mňa kliešť

riesska123
26. máj 2024

Vyzerá to ako kliešť, vytŕča to von

nikamo33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
22tanulka
26. máj 2024

To je znamienko,taký vyrastok. Kliest ma viditeľné telo s nohami. A dosť zla fotka inak

cimage
26. máj 2024

Ked to ma nohy, tak je to kliest. Na fotke to nevidiet

miakrchnava
27. máj 2024

Určite kliešť, keď že znamienko dúfam že vieme ako vyzerá. Tak že kliešť ocot na tampón položiť na kliešťa držať 3-5min a pinzetou vytrhnúť.

domka222
27. máj 2024

@miakrchnava no to mi je za radu. Vidíš tomuto na fotke niekde nohy,keď to tvrdíš s takou istotou? A o tom odstraňovaní octom sa ani nevyjadrujem

dadis
27. máj 2024

Papilom. Kliest ma nohy.

dominikamacakova
27. máj 2024

Sem dáš úplne rozmaznanú fotku ako keby si to fotila na banáne a my máme tipovať? Podľa mňa je aj z tejto fotky jasné, že je to znamieko. Veď sa normálne pozri či to má nohy, alebo telo. Ak máš slabý zrak a nedovidíš si na znamienko tak chápem, ale daj sem aspoň normálnu fotku.

dominikamacakova
27. máj 2024

@miakrchnava presne takto vyzerá znamienko. Kliešť vyzerá ako malý chrobák/pavúk s bruškom

lilianka28
27. máj 2024

Je to znamienko, papilóm, výrastok. Keby bol takto kliešť zavŕtaný, tak to by si mala dookola aspoň trochu červené.

kitycat
27. máj 2024

To je tvoje telo? Nevies sa pozret ci kde to ma byt? Na zadku?

kleopatra114
27. máj 2024

Podľa mna je to vyrastok , kliešť takto nevyzera . Takýchto výrastkov mám na tele kopu.

tundra
27. máj 2024

Kliest ma zapichnutu v tele len hlavu,zvysok tela sa da pinzetou alebo prstom preklopit z jednej strany na druhu.Neviem co je na fotke,ale kliest to urcite nie je...Ak je to kliest do zajtra bude 3x väcsi😉

riesska123
27. máj 2024

@miakrchnava preboha, autorka ak je to kliešť, toto je návod ako ho nevyťahovať

anna222
27. máj 2024

Kliešť je čierny, toto vyzerá hnedé,my keď nevieme či ide o kliešťa odfotíme ho a priblížime,či je vidieť nohy,a okolie býva červenkasté.

96sofia96
28. máj 2024

Môže to byť aj upchatý pót - čierna bodka, komedón, poprípade zo zarasteného chĺpku.
Tiež som take mala na slabine a vyľakala som sa, už som chcela letieť za partnerom nech mi vyberie kliešťa, ale vyšlo to von ako vyrážka