Je to zápal mechúra či viróza?

20. máj 2024

Ahojte,

Syn mal horucku jeden den, mala som pocit ze je aj mierne zahlieneny/trosku kycha (dva dni) preto som ratala s virozou, ale stale sa chytal za plienku ze cika. To robi doteraz, ale neplace pri tom, len povie ze hmmm cikam, oboma rukami chyti plienku a ide si sadnut na serblik.

Myslite ze to cikanie moze mat suvis s teplotou a mohlo by ist o zapal mechura? Na druhej strane mi pride ze to by pri tom cikani plakal, budil sa alebo by mu teplota nepresla kym by nedostal atb.

Mate niektora skusenost so zapalom mechura s tym ze teplota bola len prvy den?

viestta
20. máj 2024

Alebo pomaly dozrieva na odplienkovanie. Bud ada, za chvilu bude hlasit, ze ide cikat

autor
20. máj 2024

@viestta to mi tiez napadlo aj som sa potesila, len mama ma vystrasila ze ma isto zapal mechura 😆 ono to zacalo zarovnako s tou teplotou, preto mi to vrta hlavou a zapal mechura som nikdy nemala tak neviem posudit ci je to bolestive a ci teplota prejde sama atd, ale prislo mi ze to by sa inak zvijal pri cikani 😅

cucica
20. máj 2024

Jednak by plakal pri cikani, lebo to reze a pali strasne a jednak by si videla tmavsiu kalnu farbu mocu na plienke moze byt aj primes krvi.

autor
20. máj 2024

@cucica dakujem krasne 🙏 ja uz som mala paniku 😅 nasla som doma papieriky na moc tak preistotu vyskusam, no nema ziadne taketo priznaky

mmoonna
20. máj 2024

Malé deti pri zápale mechúra vôbec nemusia na at take bolesti,ako dospelí. Nemusia mať vôbec bolesti

autor
20. máj 2024

@mmoonna aha tak zas som zneistena 😅 myslite ze staci ked vyskusam ten testovaci pruzok a podla toho k doktorke? Pokial viem ta by tiez len ten pruzok testovala najprv ci 🤔

mmoonna
20. máj 2024

No MUDr. by najskôr testovala s tým testovacím prúžkom, tak ja by som skúsila aj ten

autor
21. máj 2024

@mmoonna papierik vysiel negativne chvalabohu 😂