Je to tetánia alebo ničo iné?

aurelka1
2. aug 2024

Dobrý večer prajem,viem že tu stále píšem ale mám stále veľké ťažkosti nevladzem stoho už.
Začalo to všetko pred štyrmi mesiacmi strašne ma tlači v krku niekedy mám problem s rečou nie veľmi ale mám.
Niekedy cítim že mi ťahá jazyk do zadu ako keby mi ho niekto h krku ťahal do zadu.
Mám kŕče v rukách,bolesť na hrudi
Strašne ma boli krcna chrptica a hlava
Cítim tvar ako stiahnutu
Stále mi vravia že to nič nieje mám v rukách výsledky z krvného testu píše tam musíš sa otom porozprávať s doktorom už fakt nechápem
Našla som si súkromného doktora chiropraktik alebo také niečo povedal že vyzerá to tak že mám veľkú štítnu žľazu niekto že niekde je nerv porušený a to všetko robi ten nerv niekto že tetania vážne už nechápem čo si otom všetkom mám myslieť len už vážne nevladzem dostávam závraty cítim sa že už odpadavam niekedy sa mi veľmi ťažko dýcha.
Mám bolesť aj niekedy jazyka
Také zvláštne pred očami
Prosím vás čo si poriešiť ako to sama zvládnuť nevladzem už
Dcérka ma prazdniny nevladzem snou ísť niekam stále sme doma sem tam keď ideme do obchodu alebo ku babke
Prosím vás o pomoc ako si mám sama pomoct a čo to môže byt
Žijem v zahraničí tu si ľudia musia sami povedať čo im je

zuwa78
2. aug 2024

Podla mna je to nervoveho povodu
Beres AD?

hankab
2. aug 2024

@aurelka1 ked ti doktor povedal, ze mas zvacseu stitnu zlazu, preco si nesla na testy? Myslim, ze sa robia z krvi a nie je to nic komplikovane

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aurelka1
autor
2. aug 2024

@zuwa78 povedal mi to privátny doktor ten mi tie testy nemôže robiť lebo je to chirurg
A doktor ku ktorému Patrik ten povedal že štítna žľaza je v poriadku s v papieroch píšu že musia sa otom somnou porozprávať volala som mu že to čo a on neboj sa všetko je ok takze už fakt neviem čo a ako riešiť

aurelka1
autor
2. aug 2024

@taynee mám nízky tlak tak neviem či môžem magnezium

andulka1988
2. aug 2024

@aurelka1 viem ako sa cítiš, najlepšie by bolo mri kde to môže poslať neurológ. Skôr si myslím že kčná chrbtica cca mám podobné problémy

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aurelka1
autor
2. aug 2024

@zuwa78 nie nebudeme nič ani nič mi nedávajú

aurelka1
autor
2. aug 2024

@andulka1988 a čo robis ak dostávaš tie ataky cítim sa hrozne

aurelka1
autor
2. aug 2024

@taynee takze môžem áno mám fotku môžeš mi to prosím pozrieť toto som tu našla

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuwa78
2. aug 2024

@aurelka1 potrebuješ neurologa alebo psychiatra...a potrebuješ AD....
Takto sa budeš len trapit....

aurelka1
autor
2. aug 2024

@zuwa78 asi áno lenže mala som propranolol lieky proti stresom atd. ale neviem nemala som žiadne zmení cítim sa bolestná ale nemyslím si že mám niečo zo psychikov len mám jeden problem ísť niekam daleko autom alebo ísť niekam na dlho von lebo sa bojím že ma to chytí niekde vonka sle sjtsk chodím či do mesta treba alebo do druhého mesta ku rodine nenechavam to na strach snažím sa všetko bez liekov lebo žiadne lieky nemám

aurelka1
autor
2. aug 2024

@taynee skúsim si ho zajtra kúpiť budem brat každý deň ak nevyskúšam nebudem vedieť či pomaha uvidíme dúfam že áno je to dosť hrozne beriem to bez psychických problémov od začiatku to bolo hrozne lebo som sa strašne bála sle teraz viem ak to príde tak príde chvíľa že to skončí

andulka1988
3. aug 2024

@aurelka1 ja som už rok po operácii krčnej chrbtice,ale stále to mám niekedy je dobre inokedy zas zle