Je to prejav hemeroidov?

didi2102
27. feb 2022

Ženy, v decembri som brala neake silné lieky ATB 2tyzd e plus ešte neico lebo som mala zatekajuve hlieny a kašľala a nešlo mi to prejsť, bolo mi z nich blbo od žalúdka a na začiatku januara som začala cítim že mám problémy aj so stolicou,začalo ma bolieť keď som šla na wc plus sa objavilo na papieri kúsok krvi, skrátim to .... Urobila sa mi ako keby modrina úplne okolo konečníka/otvoru,ako keby navreta žila, prsteň ,neviem to viac popísať ... Už sa s tým trápim mesiac, mám tam aj trhlinu , a už bolo lepšie no zase to cítim viac,brala som aj 2rozne čipky na hemeroidy,neake tabletky,mastičky , naj má trápi tá modrina .. je to vôbec typický prejav hemeroidu , skúsenosti ?

diamond007
27. feb 2022
diamond007
27. feb 2022

@didi2102 zmeniť stravu,veľa vlákniny, stolaca nemôže byť tvrdá, denne chodiť na toaletu, po toalete najlepšia sprcha, večer si urobiť sedavý kúpeľ v dubovej kôre, plus nejaký ten čipok/mastičku.
Je to dlhodobý problém, stačí aj po mesiaci jeden zlý deň a si naspäť na začiatku. Držím palce

didi2102
autor
27. feb 2022

@diamond007 tu modrinu mám už mesiac a neviem čo prosti nej urobiť,mám pocit že spôsobuje zuzenie ,zatiaľ mi nič extra nepomohlo,nemáte skúsenost ?

didi2102
autor
27. feb 2022

@diamond007 ďakujem , presne toto sa mi stalo dnes,už to bolo ok a som zase na začiatku

diamond007
27. feb 2022

@didi2102 bude to boj so stravou, bohatá na vlákninu musí byť hlavne a denná toaleta.

kitycat
27. feb 2022

A za doktorom by si nechcela zajst? Radsej budes skusat co zaberie?

diamond007
27. feb 2022

@kitycat a čo by jej povedal?? 😀 predpísal veľa vlákniny, pravidelnú stolicu mäkkú a mast

@didi2102 ešte môžeš skúsiť Detralex (kúpiš v lekárni) na stiahnutie ciev

laura164
27. feb 2022

Choď k obvodnému, on ťa vyšetrí cez konečník a posúdi ti hemoroidy, vyšetrí ti krv a stolicu. U mňa to takto prebiehalo, mala som zlé výsledky a hneď som musela ísť na gastro. Tiež som predtým skúša čapíky, maste, detralex, dubovu kôru, zmenu stravy a nepomohlo mi nič

antonka321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kitycat
27. feb 2022

@diamond007 bola som 2x na laseri kvoli hemoroidom. Obcas skratka ten doktor pomoze. Vsak pise, ze to tam ma modre to bude krv, ale ved nech kaka krv, moj analny otvor to nie je

didi2102
autor
27. feb 2022

@kitycat chcem ísť ku dr ale mám dve deti a muža mimo SR mentálne, mám aj zistené kde sa tomu venuje chirurg , 35km od nás a nemám auto,čiže čakám na manžela a pôjdem tam , on má aj ten laser
@antonka321 detralex beriem teraz ešte 2dni,už som myslela že ok a pomohlo ale dnes zase horšie

didi2102
autor
27. feb 2022

@didi2102 mňa proste šokoval ten modrinovy krúžok , ma to tak vyľakalo že či to môžu byť tie hemeroidy alebo dačo horšie aj ale ani naj je ísť ku lekárovi

diamond007
27. feb 2022

@didi2102 ťa modrina akoby je len zrazenina krvna, vstrebe sa to tým detralexom