Je to podľa vás pozitívny samotest?

ema22270
22. jan 2022

Prosím je to podľa Vás pozitívny samotest na covid? Mám bolesti hrdla, pred dvomi dňami bolesti chrbtice, nohy, kde mám kŕčovú žilu.. v noci som sa budila na hlieny v krku, ale nemám vyslovene nádchu.
Antigén v MoMke však vyšiel negatívne. Podľa mňa je ten samotest pozitívny.
V utorok mám ísť na PCR, objednala som sa cez NCZI.

ema22270
autor
22. jan 2022
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aniee_aniee
22. jan 2022

@ema22270 si pozitívna

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ema22270
autor
22. jan 2022

@viestta áno v limite bol takýto, len mi nejde do hlavy prečo antigen hneď na to v Momke bol negativny.
Ale tam mi len v jednej dierke sparala a to len 2 sekundy, doma poctivo sme to podľa návodu.

terry2003
22. jan 2022

@ema22270 ja by som išla na antigen ešte raz, ale do Momky. Jednej mojej spolužiačke vyšiel pozitívny samotest a skutočnosti bola negatívna. A mojím ďalším spolužiačkam zas vyšiel negatívny samotest aj keď mali predtým pozitívny pcr test.

nikaeli
22. jan 2022

@ema22270 dcéra prvé príznaky piatok večer (bolesť hrdla), v sobotu už aj teplota do 38° - Ag negat - teplotovala celú noc, hrdlo, tieklo jej z nosa - v nedeľu ráno Ag pozit za pár sekúnd. V pondelok ráno PCR pozit. Tvoj test je pozit, prihlás sa na PCR, ak zaškrtneš pozit Ag a príznaky, mala by si dostať termín hneď.

ema22270
autor
22. jan 2022

@terry2003 bola som v Momke hned po samoteste a vraj som negatívna. Neviem či sa da na to spolahnut, pojdem aj tak na ten PCR test v utorok rano.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunny15
22. jan 2022

Ahoj,u mňa je to naopak,v momke mi náhodne zistili vraj pozitívny výsledok,aj keď mi nič nebolo a išla som len kvôli zubárovi ktorý to potreboval.Tak som si hneď robila doma test a doteraz mi zo štyroch všetky vyšli negatívne.Dnes som šla na pcr lebo proste neverím že som pozitívna.Mali sme už doma covid a boli sme strašne chorí.

ema22270
autor
22. jan 2022

@sunny15 chápem, no je to na nervy, keď človek bez príznakov má zrazu pozitívny test. Ja už som bola presvedčená, že mám kovid, ale variant omikron, kde sú presne tieto príznaky, ale teraz neviem čo si mám myslieť, lebo nemám teplotu, ale som aj 2 očkovaná, a ešte aj tehotná v 14tt.
Neverím, že by som niekde chytila niečo iné, keď všade nosím respirátor.
Keby bol aj ten antigén v momke pozitívny, tak aspoň viem na čom som, a vieme sa aj doma lepšie zariadiť. Nik iný doma nemá príznaky, ale manžel je 3x už zaočkovaný.

sunny15
23. jan 2022

@ema22270 no ja mám negatívne pcr.takze test z momky je naprd a ešte sa zato aj platí.