Je to po operácii a infúziach normálne?

oblaacik
23. júl 2023

Ahojte som 3. den ponoperacii mandli. Par dni pred operaciou som jedla fakt vela, lebo som vedela ze sa po operacii nejaky cas dobre nenajem kedze to su mandle plus som mala PMS. Od operacie sa citim strasne velka, neviem ci som zavodnena, alebo je to z infuzii, ale je mi to strasne neprijemne, pripadam si ako keby som hrozne pribrala. Vzdy som bola stihla, ked som si lahla tak mi az rebra bolo vidno, teraz vobec, krk mam strasne opuchnuty (co moze byt kvoli zakroku). Jest uz sice viem ale urcite nezjem toho tolko aby som sa takto citila, fakt nejem vela, vcera mi dokonca bolo tak zle ze sa mi tocila hlava (kvoli tomu ze som skoro dva dni nejedla skoro nic) tak mi davaju do zily uz aj glukozu. Je to normalne sa takto citit po operacii alebo infuziach? Stale mi nieco davaju, ci fyz. roztok, antibiotika, glukozu, lieky od bolesti… Alebo je to z toho ze posledne dni nemam vobec ziaden pohyb ktoreho som mala vzdy velmi vela a teda naozaj som pribrala?

anavixy
23. júl 2023

Akoze myslis ze za 5 dni si pribrala tak ze uz ani rebra ti nie je vidno? Ci kolko pred operaciou si vela jedla, mesiac? Neblazni… upokoj sa, oddychni si a neries hluposti, ked budes fit po operacii, mozes zacat riesit ako vyzeras… predpokladam ze ziadna zmena tam nebude. Hlave teraz nezacni hladovat 🙈

monillia
23. júl 2023

@oblaacik po narkóze je brucho nafúknuté,reálne za pár dní nedokážeš nejak extrémne pribrat tuk,si len zavodnena ,počúvaj odporúčania lekárov, postavu budeš riešiť neskôr