Je to panická porucha?

nikita606nns
20. aug 2021

Už včera som sem písala o tom. Veľmi sa bojím pred par dnami som sa poskriabala na hrdzavom predmete. Malinke ranky. Na nohe sa mi objavili červené bodky hneď sme utekali na pohotovosť. Doktor povedal pochybuje že je to to ale dal mi dve dávky tetanusu. Antibiotika som nebrala. No odvtedy ma dusi. Mam kŕče v tele rukách nohách v krku v hlave ušiach chvilku nemozem dýchat cez ústa ani nos nemôžem sa nadýchnuť. Ako keby mam sucho v nosi. Hned utekám z auta paneláku že ma dusi že zomieram chcem ísť na pohotovosť. U druhého doktora mi našli že mám zápal pľúc dali mi. Lieky tak teraz užívam ATB. Teplotu mam 37.5 a záchvaty stále neprechadzaju je to panika? Na nete som čítala že také príznaky ma aj tetanus :( keď tak pošlem fotky

nikita606nns
autor
20. aug 2021

@nikita606nns a další doktor že určitě je to pa1nika. Ale nikdy som pred tým nemala panické záchvaty :(

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikita606nns
autor
20. aug 2021

@mb2021 ako to môžem tak vidieť?

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikita606nns
autor
20. aug 2021

@mb2021 teraz nič nemám momentálne na blízku také 🥺 takto som to mala a na tom bicykli pedale som sa poskriabala

nikita606nns
autor
20. aug 2021
mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irusa
20. aug 2021

Veď tam nič nemáš kvôli čomu by si mala stresovať..v tvojom prípade určite psychika a tým si vyvolavas panicke ataky..to aby si teraz stresovala za každým,keď sa poskriabes..sama si to vsugerujes.. nepreháňaj