Je to námesačnosť?

26. máj 2024

Ahojte, chcem sa spýtať, či sa Vám už niekdy stalo niečo podobné a či je to normálne? Večer sme si s manželom ľahli na gauč, on ešte pozeral tv a ja som zavrela oči a zaspala...lenže v noci som sa zobudila a ležala som v spálni, v posteli...išla som do obývačky a manžel bol v stále na gauči.Ja si absolútne nepamätám, ako som sa dostala do postele, je to neskutočný pocit, úplne mi je z toho zle, že si to nepamätám. Mám strach, že som sa po ceste do spálne mohla aj obuchať o dvere, spadnúť ...😁 alebo tak...je to taký pocit straty sebakontroli...stalo sa Vám to niekdy?

butterflyeffect
26. máj 2024

Par krat sa mi to stalo za zivot, ale uz pred par rokmi, nejako sa to neopakuje, je to divny pocit ale podla mna len sposobene mega unavou, aspon ja som to tomu pripisovala… skor taky automaticky presun tela do postele, Namesacni vraj robia ine divne veci bez toho aby si to uvedomovali🙂

autor
26. máj 2024

@butterflyeffect môže byť, mám svoje dni a deň predtým som strašne málo spala, bola som veľmi unavená...ale ešte sa mi nestalo, že by som si nič nepamätala

jaskolka
26. máj 2024

Kľudne ťa mohol odprevadiť manžel, len ty si bola v polospanku a preto si to nepamätáš? Veď sa ho opýtaj.

autor
26. máj 2024

@jaskolka práveže nie, on si pamätá, že sme zaspali na gauči, ja som spala už, keď on zaspával...

viestta
26. máj 2024

Par krat sa mi stalo, ze som sa zobudila v posteli a nepamatala som si ako som sa do nej dostala. Zvalila som to na autopilota, nehladala za tym namesacnost

januska12323
26. máj 2024

Skôr si išla na WC v polospanku, spravila čo treba a automaticky zabočila do postele.