Je to krčná chrbtica?

20. feb 2022

Mam bolesti trapezov a krcnej chrbtice,no skor je to take palenie a tahanie. Mam to uz dlhe mesiace,bola som na mri. Zacalo to trpnutim ruky. Cvicim aj ked posledne tyzdne menej a necitim zlepsenie. Na akutnu bolest mi pichali injekcie a brala som lieky. Cvicenim sa to zlepsilo. Necitim uz taku bolest,ale stale citim palenie a skratene trapezove svaly. Poradte mi prosim,co vam pomohlo? Vzniklo to z toho,ze som mala narocnu pracu a cele hodiny sedela skrcena pri pocitaci a hlavu mam stale v predsune. Neviem sa naucit sediet vystreta.

xxxanna
20. feb 2022

mam horsi problem ale viem co prezivate , mne pomohli celkovo infuzie aj ked po tyzdni sa mi bolesti vratili naspat a teraz chodim na rehabilitacie zatial ziadne pozitivne vysledky ale myslim si ze vam by mohol pomoct fyzioterapeut.

autor
20. feb 2022

@xxxanna chodila som na infuzie aj injekcie predtym. Pomohli len docasne. Chodila som k fyzioterapeutovi,naucil ma cviky. Viem,ze roky znicena chrbtica sa nenapravi za par mesiacov,ale uz zacinam byt dost zufala. Mam utlak miechy a vysunute platnicky. Cvicenim by sa to mohlo upravit.

jankahunatova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz