Je to herpes?

1. apr 2024

Ahojte, je to podla vas herpes? Manzelovi uz 4 dni palilo pod ustami, mal tam vyrazku, vytlacil a potom sa mu vytvoril takyto pluzgier…

Dakujem

autor
1. apr 2024
doris11
1. apr 2024

Pravdepodobne Ano, alebo kútik. Nech si ho hlavne netlačí

stellarstar
1. apr 2024

Áno aj môj to má 🤣🙈 aj som mu nadávala že s kým si to rozdával 🤣🤣 ale môjmu sa to už vysušilo a čakáme kedy odpadne

autor
1. apr 2024

@doris11
@stellarstar ach, zeny, dufam, ze fakt nie. Mame doma 3 mesacnu dcerku a dnes som si to vsimla. Vcera mal iba vyrazku tam, dal na nu zubnu pastu... A na dnes rano takto.... Dala som mu hned aj avene cicalfate, a teraz to vyzera tak.
Netecie z neho nic... Nesvrbi, neboli, nestipe....

doris11
1. apr 2024

Mne najlepšie zaberá zovirax duo alebo oparstop, do druhého dňa je suchý. Alebo sú super aj take naplaste na herpes.
Neboj, nech si to hlavne neskriabe, nevytlaca, nech nepusinkuje malú a bude dobre 🙂 ja mávam herpes dosť často a skoro vždy cez pol lica, maly to odomna ešte nikdy nechytil.

stellarstar
1. apr 2024

Ved nech malú zatiaľ nepusinkuje 🙈 vzduchom ju nedostane. Už na to pastu nedavaj

taktotedanie
2. apr 2024

Ved mu to vydenzifikuj poriadne, naco tam patlas zubnu pastu
A nech sa neobtiera o dieta

autor
2. apr 2024

@taktotedanie uz som si vsimla viackrat, ze odpovedas na peispevky, tak milo, ako keby z teba trhali kozu.

autor
2. apr 2024

@stellarstar
@doris11 kocky, dnes uz nie je skoro vidiet nic. Neviem, co to mohlo byt. 🤦🏻‍♀️

taktotedanie
2. apr 2024

Aspon trochu vdaky za rady co si dostala by ti tiez neublizilo
Pekny den aj tebe

autor
2. apr 2024

@taktotedanie dakujem za velmi milu radu. Snad aj ty budes mat uz konecne pekne a radostne dni. 😏