Je to depresia?

3. sep 2024

Mávam stavy kedy som smutná,potom zas veselá, plačem pri videách s deťmi atď. V práci zle zbadám keď do mňa dlho rype a vytocím sa neviem sa upokojiť. Do práce chodiť z nechuťou. Nemám na nič čas proste. Beriem lexaurin ale len p.p
Neviem sa zmieriť s myšlienkou, že nikdy nebudem matkou. Nedokážem sa pozerať na tie šťastné ženy s bruškom a vedieť, že ja to nikdy nezažijem. Na adopciu mi dieťa nedajú. Nespĺňam podmienky

luccija
3. sep 2024

Koľko máš rokov?možno si nájdeš partnera s dieťaťom, alebo prilipnes ku kamarátke s dieťaťom, alebo dáš lásku psovi, partnerovi
Prečo nemáš čas veľa pracuješ?ani mať dieťa nie je ružový svet, ale chápem čo myslíš.Ja, keby som nemala vlastne určite by som si adoptovala, alebo bola aspoň profi rodič, ale zase viem, že by som sa nevedela odpútať a pustiť ho dalej

autor
3. sep 2024

@luccija mám 39. Partnera mám. Mám všetko psa proste všetko. Pestúnskej mi zamietli, a adopciu tiež. Ja nemôžem mať dieťa. Mám pocit, že nemyslím na nič iné len na to dieťa. Už mi z toho sibe

bublinka1426
3. sep 2024

a kebyze robis v materskej skolke? proste ti deti vytvoria druhy domov?
ci to je totalna blbost?

autor
3. sep 2024

@bublinka1426 nerobí mi to dobré lebo stále plačem a brala by som ich ako svoje

luccija
3. sep 2024

Áno, túžiš po niečom čo nemáš a to sa na psychike prejaví.Aky bol dôvod, že ti adopciu zamietli, keď nechceš nepíš...tak choď k psychologovi, psychiatrovi uľaví sa ti na dusi drž sa

monicazbb
3. sep 2024

A svoje dieta prečo nemôžeš mať? Kym nemaš 40 skus IFV...Sice sa da aj po 40 len trošku drahšie.

autor
3. sep 2024

Na IFV nemam peniaze. Zamietli mi lebo nemam vhodne podmienky pre dieta.

baboadel
3. sep 2024

Ahoj, môžem sa opýtať, prečo zamietli adopciu? Možno že ste iba partneri, nie manžela. Čo partner aký má názor na adopciu?

janickacrazy
3. sep 2024

To mi príde veľmi zvláštne, ty pracuješ, partner snáď tiež pracuje, máš 39 rokov a nemáte vlastne bývanie alebo aké podmienky nesplnate?

autor
4. sep 2024

Nemáme vhodné prostredie pre dieťa. Máme byť ktorý musíme prerobiť ale peňazí moc nemáme. V byte nemáme kúrenie, treba vymeniť elektriku atď. A že tam priviesť dieťa, že to vobec